Понеділок, 27 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Геннадій Король: Ворог боїться сильних та згуртованих

Геннадій Король: Ворог боїться сильних та згуртованих

Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко ініціював проведення засідання правління Асоціації міст України для обговорення координації зусиль та заходів з організації територіальної оборони в містах, містечках та селищах України. Участь в засіданні, яке відбулось 28 січня, брав і голова Близнюківської громади Геннадій Король, який є членом правління від Харківського регіонального відділення.

«На тлі обговорення останніми днями заяв щодо, нібито, ймовірного захоплення російським агресором Харкова як голова Асоціації міст України від імені АМУ хочу висловити місту Харкову та всій Харківщині підтримку і переконання, що ніякого захоплення не буде. Бо за Харковом – вся Україна! Окрім Харківщини, прикордонними є Донеччина, Луганщина, Чернігівщина, Сумщина та деякі інші регіони, що межують з Росією. Питання їхньої безпеки та обороноздатності – це питання безпеки й усіх інших регіонів України.

Сьогодні для захисту української держави вкрай важливі чітка координація дій, спільна робота та єдина позиція місцевої влади та центральної! Тому я ініціював зібрати засідання правління Асоціації міст України, на якому обговоримо заходи з організації територіальної оборони кожної області, кожного міста та містечка.

Єдність, витримка і спокій, взаємодопомога та взаємопідтримка – головне в час таких складних випробувань для країни. І ми з честю подолаємо виклики! Усі разом!» – наголосив Віталій Кличко.
В ході роботи Кличко поінформував колег про те, як Київ готується до можливої надзвичайної ситуації. Також він наголосив на необхідності відпрацювання алгоритму, як діяти на місцях у випадку відключення мобільного зв’язку та інтернету, та обов’язковості забезпечення необхідного запасу палива для безперебійної роботи в автономному режимі для генераторів, комунальної техніки, автомобілів швидких допомог тощо.

Геннадій Король розповідає: «Робота Асоціації була плідною і важливою, враховуючи ситуацію, яка наразі складається. Головний меседж, який доносили до нас, – це те, що за аналізом експертів вторгнення неможливе, але треба готуватися до найгіршого перебігу подій. Чим краще підготовлені громади, чим більше розуміють необхідність підтримання територіальної оборони, чим ліпшою буде готовність кожної людини працювати в надзвичайних ситуаціях – тим вищою буде ймовірність, що ворог на нас не піде війною. Близнюківська громада територіально є прикордонною, то ми постійно на сторожі. У нас є загін тероборони, який ми забезпечуємо необхідним, також працюватимемо над втіленням рекомендацій, даних під час засідання у Києві. Варто додати, що під час засідання ділився досвідом колишній мер Донецька Олександр Лук’янченко. Він наголосив на необхідності забезпечення основних галузей життєдіяльності громад додатковими варіантами та контролю над критично-важливими елементами інфраструктури громад. А ще рекомендував придбати незалежні засоби зв’язку, а саме: радіостанції, дизельні генератори тощо. Був і представник посольства Сполучених Штатів Америки, який зазначив, що прикордонним громадам допоможуть з необхідними речами в разі неадекватної реакції росіян на ситуацію, яка, не дай Боже, може скластися».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *