Четвер, 23 Березня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Садовська хокейна команда

Садовська хокейна команда

Хокей у Близнюківській громаді набирає обертів. Так, 25 січня відбулася гра між хокеїстами з Близнюків та Садового, і цього разу перемогу вибороли садовці. Саме про цю команду і піде мова далі.

Багато років тому у селі Садовому була сильна шкільна хокейна команда, за яку грали однокласники Євген Кривонос, Дмитро Данилевич, Михайло Маренков, Сергій Бондаренко. Пройшов час, і чоловіки, яким зараз вже по 42 роки, вирішили відновити колишню славу хокеїстів з Садового.

Євген Кривонос розповідає: «Коли почали грати у селі Верховому хлопці з Олексіївки та Близнюків, ми зацікавилися і поїхали подивитися, як проходять змагання. Спробували й самі вийти на кригу та так захопилися, що почали тренуватися і створили свою команду. Окрім нас чотирьох в команді «Садове» ще Володимир Лимаренко, Олексій Іванішин, Олексій Ємець, Віталій Хоменко, Вадим Шаповал, форвард Олексій Усков та воротар Олександр Шаповал.

Вперше ми вийшли на змагання три роки тому на першому чемпіонаті Близнюківського району, що проходив на крижаному майданчику, що був на стадіоні імені М.Биченка. Саме тоді селищний голова Геннадій Король подарував нам червоні «хокейки» та воротарське спорядження. В підсумку із чотирьох команд – учасниць ми зайняли третє місце. На другому чемпіонаті району ми вже вибороли друге місце, поступившись команді «Близнюки». А ось у цьому році обіграли близнюківців під час товариської зустрічі. Щоб отримати такий результат ми постійно тренуємося, як можемо і наскільки дозволяє погода. Вдома на ставку зробили хокейний майданчик, зварили ворота, а сніг розчищаємо разом із нашими синами, які теж захопилися хокеєм, та їхніми друзями. Завдяки Сергію Коломійцю, який і відновив хокейний рух на Близнюківщині, нас запросили на тренування до Павлограду, куди ми іноді їздимо на змагання або тренування. У Дружковці живе ще один наш однокласник, який запрошує на змагання і до них. То впевнений, що завдяки тренуванням та непереборному бажанню грати, майстерність тільки зростає.

Однак, головним є не це, а те, що маємо величезне бажання залучити до ігри в хокей підростаюче покоління, яке зараз більшість вільного часу проводить в інтернеті, а не на вулиці. Як результат, діти мають слабке здоров’я і втрачають такі цінності, як азартність та дух спортивного змагання. Приємно, що Денис Кривонос, Ярослав Іванішин, Кирило Сальніков, Сергій Бондаренко, Максим Данилевич вже приєднались до нас. І нам добре, що зміна підростає, і самі хлопці стають міцнішими та витривалішими. Адже в хокей грають справжні мужчини, а про задоволення, яке ми отримуємо, стаючи на ковзани та беручи в руку ключку, і говорити не варто».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *