Головна > НОВИНИ > КРАЇНА > Не день нападу, а День єднання

Не день нападу, а День єднання

Як повідомляє Укрінформ, відповідний указ №53/2022 опублікований на сайті глави держави. Тепер щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть День єднання. Цього дня закликають вивішувати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки.

Відповідно до указу, в цей день буде піднято Державний прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах, виконано о 10:00 Державний Гімн України та проведено закордонними дипломатичними установам України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

Крім цього, 15 лютого Кабінет Міністрів затвердив план заходів із відзначення Дня єднання.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що за ініціативи Президента Володимира Зеленського виплати військовослужбовцям Збройних сил будуть підвищені на 30% з 1 березня 2022 року.

Крім того, до 20% від початку 2022 року зросте грошове забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби та Національної гвардії (з урахуванням вже прийнятого рішення про підвищення на 10% з 1 лютого). Це передбачено в плані заходів, який Уряд схвалив на виконання Указу Президента від 14 лютого 2022 р. №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства».

Серед іншого, план заходів передбачає створення єдиної інформаційної платформи стратегічної комунікації «UAразом» для забезпечення щоденного інформування населення про стан безпекової ситуації, прискорення процесу зі створення системи територіальної оборони, а також проведення у закордонних дипломатичних установах України зустрічі дипломатичних працівників та українських громад.

Близнюківська селищна рада запрошує жителів громади долучитися до святкування.
🇺🇦 о 15:00 на площі біля Будинку громад (Незалежності, 39, смт Близнюки) відбудетья урочисте підняття Державного Прапора;
🇺🇦 по закінченні запрошуємо всіх до створення Алеї Єднання. Всі бажаючі зможуть пов’язати синьо-жовті стрічки на деревах вздовж центральної алеї Близнюків по вулиці Свободи.
Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *