Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Ранкове зведення. 15 березня 2022 року

Ранкове зведення. 15 березня 2022 року

БЕЗПЕКА

Ранок 15 березня зустрічаємо в спокійній обстановці, наскільки це можливо у воєнний час. Секретар селищної ради Сергій Володченко наголошує: «Зараз багато паніки серед місцевого населення стосовно пересування військової техніки. Заспокойтеся, не панікуйте! Ситуація контролюється нашими захисниками на кордонах області, району і громад. Також надходять нарікання щодо відсутності сигналу повітряної тривоги. Повірте, все налагоджено, і в разі потреби всі почують сигнал попередження про небезпеку».

Також селищна рада наполягає на необхідності інформування правоохоронних органів щодо прихильників «руського міра». На жаль, такі люди є серед нас.

Телефони для повідомлень:

поліція- 05754-5-23-26,

редакція газети «Нове життя» – 095-044-38-50

АПТЕКИ

«Магнолія Фарм» працює в штатному режимі, продають залишки лікарських препаратів, завезення ліків планується на завтра «9-1-1» працює в штатному режимі, продають залишки ліків (інсуліни в тому числі). Коли буде завезення лікарських препаратів – невідомо!

БАНКИ

«Приват» працює з 9.30 до 13.00 спочатку на прийом готівки «Райффайзен банк» не працює.

ОСВІТА

Налагоджено дистанційне навчання учнів загальноосвітніх закладів з врахуванням військового часу.

МАГАЗИНИ

Хлібні кіоски зачинені і поки що не функціонуватимуть. В магазинах продукти першої необхідності є. Хліб коштує  від 14 грн.

ПАЛЬНЕ

Газу і бензину немає, дизпаливо є. Наразі ФОП Козак працює над можливістю завезення газу, але є багато перешкод. Про наявність пального повідомлятимемо додатково

ПЕРЕСЕЛЕНЦІ

Внутрішньо переміщених осіб наразі нараховується 1110 осіб. Прохання всім переселенцям, хто наразі проживає на території Близнюківської громади, звернутися до селищної ради з паспортом. Органам влади необхідно повідомити наступні  дані:- прізвище, ім’я, по-батькові- дату народження- звідки приїхали (адреса реєстрації місця проживання)- де зупинилися (адреса)-  контактний телефон.

Це необхідно для можливості отримання гуманітарної допомоги. До слова, малозабезпечені особи, в тому числі і переселенці, можуть безкоштовно отримувати молоко. Сьогодні  на Черемушках в магазині. 

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! Разом – ми сила!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *