Вівторок, 29 Листопада, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Рятувальники завершили роботи на 25 зруйнованих об’єктах у Харкові

Рятувальники завершили роботи на 25 зруйнованих об’єктах у Харкові

Найбільше руйнувань від обстрілів у Харкові — в центрі, в районах Салтівки та П’ятихаток.

Про це в ефірі телемарафону 2 квітня розповів начальник Головного управління ДСНС Харківщини Олександр Волобуєв.

“За останні два дні найбільше виїздів і обстрілів у нас в районах Північної Салтівки, мікрорайонах Салтівки, Павлове Поле, селище Жуковського. В області це Ізюм і Балаклія”, — повідомив Волобуєв.

За його словами, роботи на 25 об’єктах завершені.

“Станом на 1 квітня завершені роботи на 25 зруйнованих об’єктах. Крім наших сил, наших співробітників, дуже суттєву допомогу надали нам волонтери, а також за вказівкою ДСНС України до міста Харкова був направлений зведений загін співробітників з інженерною технікою з Дніпропетровського і з Полтавського гарнізону”, — сказав начальник управління.

“В ході пошуково-рятувальних робіт нам вдалося врятувати з-під завалів близько 200 осіб. Під час проведення розбирання завалів вилучені тіла 139 загиблих”, — зазначив Волобуєв.

“Наразі ми з разом з комунальними службами і керівництвом міста Харкова проводимо очищувальні роботи на даний час центральними вулицями. Коли закінчаться бойові дії, я розумію, що у нас буде дуже багато роботи в районах Північної Салтівки, в тих районах, які я перерахував, а також селище П’ятихатки. На жаль, туди постійно прилітають снаряди, ракети”, — зазначив начальник обласного управління ДСНС.

До відома:

За даними поліції Харківщини на 1 квітня, внаслідок вторгнення РФ в Україну загинули 394 цивільних жителі Харківщини, серед них — 21 дитина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *