Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Тетяна Єгорова Луценко в Брюсселі.

Тетяна Єгорова Луценко в Брюсселі.

Голова Харківської обласної ради повідомляє:

– Зустрічі з європейськими партнерами продовжуються. Головна мета: заручитися підтримкою та залучити якнайбільше допомоги для жителів Харківщини. У цьому питанні – на одній хвилі з Харківською ОВА, працюємо в тісному тандемі.


📍Цього тижня працювала у Брюсселі🇧🇪
✅ З депутатом Європарламенту Міхаелем Гахлером (Німеччина) який опікується питаннями взаємодії з Україною, обговорили можливість підтримки нашого регіону землями ФРГ.


✅ Провела перемовини з членами Європейського парламенту та міжнародного комітету ЄП, на запрошення Лукаса Мандля( Австрія) Це запланована зустріч, ми про неї домовлялись ще восени минулого року. В Брюсселі я мала презентувати Харківську область перед членами Європарламенту, представити можливі сфери для співпраці та інвестиційних проєктів. На жаль, час продиктував говорити сьогодні про інше. Розповіла про страшне беззаконня, яке чинять рашисти, про воєнні злочини, про знущання над мирними жителями, окреслила необхідну допомогу, яка зараз потрібна нашим людям. З моїм іноземним колегою знайшли шляхи порозуміння.


📍Наступного тижня працюватиму у Польщі🇵🇱
З Маршалом Великопольского воєводства Мареком Возняком поспілкуємось щодо надання Харківщині чергової партії гуманітарної допомоги✊ Польща була надійним другом Харківщини протягом довгого часу. Великопольське воєводство – партнер Харківської обласної ради вже 20 років поспіль, а Познань з 1998 року є містом – побратимом Харкова🇺🇦
PS: задача максимально більше залучити партнерів для допомоги Харківщини, в тому числі у її відновлені, яке розпочнеться у найближчий час 🇺🇦✊

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *