Понеділок, 26 Вересня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Напрямки курсування приміських поїздів 4 квітня

Напрямки курсування приміських поїздів 4 квітня



Південно-Західна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Жмеринка – Козятин – Жмеринка,
Жмеринка – Рахни – Жмеринка,
Жмеринка – Вапнярка – Жмеринка,
Жмеринка – Могилів-Подільський – Жмеринка,
Жмеринка – Гречани – Жмеринка,
Хмельницький – Підволочиськ – Хмельницький,
Шепетівка – Коростень – Шепетівка,
Хмельницький – Кам’янець-Подільський – Хмельницький,
Київ – Гребінка – Київ,
Київ – Яготин – Київ,
Фастів – Київ – Фастів,
Біла Церква – Київ – Роток,
Коростень – Житомир – Коростень,
Коростень – Вінниця – Коростень,
Київ-Волинський – Бровари,
Борщагівка-Техн. – Бровари,
Київ – Бровари – Київ,
Гребінка – Борщагівка-Техн.,
Мотовилівка – Фастів,
Київ – Баришівка – Київ,
Дарниця – Київ-Пас – Святошин – Почайна – Дарниця та зворотно,
Київ – Житомир – Київ.
Також курсуватимуть приміські поїзди між населеними пунктами Козятин, Бердичів, Шепетівка, на дільниці Козятин – Фастів між населеними пунктами Козятин, Фастів та Київ, на дільниці Фастів – Миронівка між населеними пунктами Фастів, Миронівка та Київ (також Київ – Роток та Біла Церква – Київ з понеділка по п’ятницю), на дільниці Шепетівка – Здолбунів між населеними пунктами Шепетівка, Здолбунів, Рівне та Могиляни. Також курсуватимуть приміські поїзди Козятин – Жашків – Козятин та Погребище – Козятин – Погребище.

Придніпровська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Запоріжжя – Синельникове – Запоріжжя, Запоріжжя – Канцерівка – Запоріжжя,
Нікополь – Запоріжжя – Нікополь,
Запоріжжя-2 – Запоріжжя-Ліве – Запоріжжя-2,
Дніпро – Кам’янське – Дніпро,
Дніпро – П’ятихатки – Дніпро,
П’ятихатки – Кривий Ріг – П’ятихатки,
Кривий Ріг – Апостолове – Кривий Ріг,
Пятихатки – Тимкове – Пятихатки,
Кривий Ріг-Сорт – Кривий Ріг-Гол – Кривий Ріг-Сорт,
Дніпро – Кривий Ріг – Дніпро,
П’ятихатки – Рокувата – П’ятихатки,
Дніпро – Чаплине – Дніпро,
Чаплине – Синельникове,
Дніпро – Межова – Дніпро,
Чаплине – Межова – Чаплине,
Дніпро – Покровськ – Дніпро,
Дніпро – Лозова – Дніпро,
Лозова – Синельникове,
Дніпро – Синельникове,
Красноград – Дніпро – Красноград
Апостолове – Дніпро-Лоцманське – Апостолове,
П’ятихатки – Терни – П’ятихатки,
П’ятихатки – Червоний Шахтар – П’ятихатки,
Кривий Ріг – Інгулець – Кривий Ріг,
Нікополь – Кривий Ріг – Нікополь,
Нікополь – Тимкове – Нікополь,
Марганець – Нікополь.
Львівська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Львів – Трускавець – Львів,
Львів – Сянки – Львів,
Львів – Ужгород – Львів,
Ходорів – Стрий – Ходорів,
Мостиська – Львів – Мостиська,
Львів – Мостиська – Держкордон,
Львів – Шкло – Львів,
Стрий – Самбір – Стрий,
Стрий – Львів,
Львів – Лавочне – Львів,
Львів – Мукачево,
Мукачево – Стрий,
Лавочне – Мукачево – Лавочне,
Мукачево – Ужгород – Сянки та зворотно,
Рава-Руська – Львів – Рава-Руська,
Стоянів – Львів – Стоянів,
Сокаль – Львів – Сокаль,
Львів – Ходорів – Львів,
Ланівці – Тернопіль – Ланівці,
Заліщики – Тернопіль – Заліщики,
Ходорів (Підвисоке) – Тернопіль – Ходорів (Підвисоке),
Сокаль – Ізов – Червоноград та зворотно,
Ківерці – Стоянів – Ківерці,
Ківерці – Радехів – Ківерці,
Злочів – Львів – Злочів,
Тернопіль – Львів – Тернопіль,
Тернопіль – Красне – Тернопіль,
Рівне – Здолбунів – Львів та зворотно,
Львів – Здолбунів – Львів,
Підволочиськ – Тернопіль – Підволочиськ,
Красне – Тернопіль,
Сарни – Ковель – Сарни,
Сарни – Здолбунів – Сарни,
Здолбунів – Луцьк – Ковель та зворотно,
Ковель – Ягодин – Ковель,
Здолбунів – Красне,
Красне – Рівне – Здолбунів,
Івано-Франківськ – Ворохта – Івано-Франківськ,
Івано-Франківськ – Ходорів – Івано-Франківськ,
Івано-Франківськ – Стрий – Івано-Франківськ,
Івано-Франківськ – Коломия – Івано-Франківськ,
Коломия – Рахів – Коломия,
Заліщики – Коломия – Заліщики,
Коломия – Чернівці – Коломия,
Дяково – Королево – Солотвино-1,
Солотвино-1 – Королево,
Королево – Батьово – Королево,
Чоп – Королево,
Львів – Ужгород – Львів,
Львів – Перемишль – Львів,
Львів – Чоп – Львів,
Львів – Хелм – Львів,
Львів – Чернівці – Львів.
Південна залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Люботин – Огульці – Люботин,
Полтава – Крюків – Полтава,
Полтава – Огульці – Полтава,
Полтава – Лозова – Полтава,
Полтава – Кременчук – Полтава,
Полтава – Гребінка – Полтава,
Полтава – Кобеляки – Полтава,
Харків-Пасажирський – Огульці – Харків-Пасажирський,
Харків-Пасажирський – Мерчик – Харків-Пасажирський,
Люботин – Мерчик – Люботин,
Харків-Пассажирський – Люботин – Харків-Пасажирський,
Харків-Пасажирський – Красноград – Харків-Пасажирський,
Харків-Пасажирський – Лозова – Харків-Пасажирський,
Харків-Пасажирський – Зміїв – Харків-Пасажирський,
Ромодан – Ромни – Ромодан,
Тростянець-Смородине – Білопілля – Тростянець-Смородине.
Донецька залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Лиман – Святогірськ – Лиман,
Слов‘янськ – Костянтинівка,
Костянтинівка – Лозова,
Лозова – Слов‘янськ,
Слов‘янськ – Язикове,
Язикове – Костянтинівка,
Костянтинівка – Гаврилівка,
Гаврилівка – Слов‘янськ,
Слов‘янськ – Лиман – Слов‘янськ,
Покровськ – Чаплине – Покровськ,
Лиман – Лозова – Слов’янськ,
Шевченко – Лиман -Шевченко.
Одеська залізниця

Курсуватимуть приміські поїзди за напрямками:

Христинівка – Черкаси – Христинівка (по понеділках, середах та п‘ятницях),
Христинівка – Вапнярка – Христинівка,
Гайворон – Вінниця – Гайворон,
Гайворон – Рудниця – Гайворон,
Т. Шевченко – Гребінка – Т. Шевченко (по дням тижня),
Т. Шевченко – Христинівка – Т. Шевченко,
Черкаси – Т. Шевченко – Черкаси (по непарних),
Миронівка – Знам‘янка – Миронівка,
Т. Шевченко – Висіка – Т. Шевченко,
Одеса – Вапнярка – Одеса,
Одеса – Балта – Одеса,
Одеса – Роздільна – Одеса,
Одеса – Мигаєве,
Одеса – Білгород-Дністровський – Одеса,
Балта – Помічна,
Одеса – Колосівка – Одеса,
Знам’янка – Цвіткове – Знам’янка,
Миронівка – Цвіткове – Миронівка,
Знам’янка – П’ятихатки – Знам’янка,
Помічна – Людмилівка – Помічна,
Шевченко – Помічна – Шевченко (по середах та суботах),
Помічна – Знам’янка – Помічна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.