Субота, 4 Лютого, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Тетяна Єгорова Луценко: “У ворога немає жодних шансів”

Тетяна Єгорова Луценко: “У ворога немає жодних шансів”

Харків окупантам ніколи не скориться, як і вся Україна!! У ворога немає жодних шансів🇺🇦

З цього почала свій виступ голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова Луценко на засіданні Європейського комітету регіонів.

Вона розповіла: “Зустріч була присвячена питанню тимчасово переселених жителів України. Я дуже вдячна Польщі за підтримку українських громадян у цей жахливий для нашої країни час, схиляю голову перед польським народом за все, що для нас робите!!

Дуже вдячна Маршалу Великопольського воєводства Мареку Возняку, який запросив мене на засідання комітету, де я мала змогу розказати європейським колегам про той жах, що чинять російські прибульці у Харківській області, у нашому рідному місті, по всій Україні. Мати підтримку на міжнародному рівні – дуже важливо. Я впевнена у цьому на 💯. Як би голосно не кричали скептики про те, що такі переговори, – марна трата часу.

З Мареком Возняком домовились про чергову партію гуманітраної допомоги нашій області від Польщі, Великопольського воєводства зокрема. Цей регіон є надійним партнером та побратимом Харківщини вже протягом 20 років.

З початку війни Польща прийняла найбільшу кількість українців. Цим досвідом поляки діляться з іншими європейськими державами. З делегацією дипломатів відвідали усі локації, на яких перебувають наші громадяни, приїжджаючи до Польщі. Зустріла на вокзалі міста Жешув, що знаходиться недалеко від кордону з Україною, дівчат-волонтерів з Луганської, Донецької, Дніпровської та Івано-Франківської областей. Багато дітей. Розчулилась, дивлячись у їх очі. Всі хочуть додому. Питання одне: чи вже можна повертатися до України?

До слова сказати, на вокзал Жешува у перші дні російської агресії приїздило від 1 до 2 тисяч українців щодня, зараз – лише 100-200 людей.
Багато хто вже повертається до України! 🙏🇺🇦

Подивилась також, в яких умовах живуть наші громадяни, які на деякий час сховались від бомб і обстрілів у дружній сусідній державі. Дуже зраділа, коли зустріла наших землячок. Обіймались) Жіночки з Харкова запевнили, що поляки приймають дуже тепло і гостинно, але чекають коли можно буде повертатись додому. Люди забезпечені усім необхідним, їм надають медичні послуги, харчування.

Разом з європейськими колегами обговорили усі нюанси щодо розміщення українців на території Польщі та інших держав ЄС.

Поспілкувалась з польськими журналістами і окреслила повну картину російської агресії по відношенню до України.

Далі продовжую зустрічі з польськими колегами. Про наступні результати – трохи пізніше!

Україна переможе! В нас немає іншого вибору!!🇺🇦”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *