Четвер, 29 Вересня, 2022
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка. 11 квітня 2022 року

Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка. 11 квітня 2022 року

Вітаю. Тиждень починаємо в робочій обстановці, наближаючи перемогу України над рашистами.

Аграрії проводять посівну кампанію. Хто має городи, займаються їхнім обробітком.
З пальним є проблеми, але працюємо над їхнім розв’язанням. У Лозовій пальне частково продають, але заливають лише в баки автомобілів.

Щодо евакуації населення, то в черговий раз наголошую: це рішення повинні приймати громадяни самостійно. Евакуаційні потяги зупиняються. Особисто я і члени моєї родини залишаємось тут.

Також хочу попросити не панікувати, коли чуєте вибухи, і не викидати в мережу своє незадоволення відсутністю інформації. Селищна рада повідомляє про навчання лише в тому разі, коли це дозволено військовими. Сьогодні кожен повинен усвідомлювати, що триває війна.

Ми отримали гуманітарну допомогу і наразі  займаємось документальним розподілом. Кожному із внутрішньо переміщених осіб буде особисто повідомлено про час і місце отримання гуманітарки.

Стосовно забезпечення громадян продуктами харчування та лікарськими препаратами, то  тут все налагоджено.  Потребу в інсулінах забезпечено. Лікарня працює в штатному режимі, прийом хворих відбувається планово. На постійному зв’язку сімейні лікарі.

Наостанок наголошую: не забуваємо про світломаскування та комендантську годину, яка наразі триває з 20.00 до 6 ранку.

Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.