Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Близнюківський суд інформує

Близнюківський суд інформує

Згідно із Розпорядженням Голови Верховного Суду від 06 квітня 2022 року № 16/0/9-22 «Про зміну територіальної підсудності судових справ в умовах воєнного стану», відповідно до частини сьомої статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», враховуючи неможливість судами здійснювати правосуддя під час воєнних дій, Близнюківському районному суду Харківської області змінено територіальну підсудність судових справ на Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська.


У зв’язку з цим повідомляємо мешканцям Близнюківської громади, що всі справи, які підсудні Близнюківському районному суду Харківської області, після 06 квітня 2022 року будуть направлені на розгляд Амур-Нижньодніпровському районному суду м. Дніпропетровська.


Звертаємо вашу увагу, що станом на 12 квітня 2022 року робота Близнюківського районного суду Харківської області не зупинена. У разі виникнення запитань та отримання додаткової інформації пропонуємо звертатися до канцелярії суду за телефоном (05754) 5-23-73.

Пресслужба
Близнюківського районного суду
Харківської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.