П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Близнюківська громада інформує. 12.04.2022

Близнюківська громада інформує. 12.04.2022

Над громадою майорять наші прапори. Збройні сили України мужньо тримають оборону. Життя триває.

Головні новини громади:

⚡ щоранку о 9:00 ми долучаємося до загальнонаціональної хвилини мовчання на знак пам’яті за загиблими у цій війні – військовими та цивільними. Статистика жахає: за час бойових дій росіяни вбили 183 дитини. Пробачити ці злочини неможливо.

⚡ наші захисники отримали вкрай важливе обладнання. Його придбання було профінансоване товаровиробниками громади. Аграрії Близнюківщини, вам величезна подяка! Тепер воїнам стало легше знаходити та вражати ворожі цілі. Приємно, що влада та бізнес знайшли порозуміння та спільно працюють задля перемоги.

⚡ з 9:00 біля Будинку культури у Близнюках продовжиться видача гуманітарної допомоги від обласного логістичного штабу. Охолоджене м`ясо птиці можуть отримати внутрішньо переміщені особи та люди з соціально незахищених категорій, які наразі проживають у селищі, селах Садове та Батюшки. Сільське населення громади буде забезпечене допомогою через старост.

⚡ нагадуємо, що зараз на часі роботи з благоустрою населених пунктів. Закликаємо близнюківців прибрати свої прибудинкові території, допомогти одиноким літнім людям, які не можуть зробити цього самостійно, а також – відвідати могили своїх рідних.

💬 “Наближається Великдень та поминальна неділя. Прошу всіх жителів громади долучитися до прибирання населених пунктів, власних подвір’їв та кладовищ. Ми – не росіяни, щоб жити у багнюці та забувати про своє коріння”, – секретар селищної ради Сергій Володченко.

❗Вкотре нагадуємо, що підстав для паніки немає, рішень про евакуацію населення громади не приймалося. Зберігайте спокій та чистіть кулемет, у кого він, звісно, є

🙂А ми продовжуємо працювати. Все буде Україна!

Близнюківська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *