Субота, 1 Квітня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > У Харкові горіли складські приміщення площею 4 тис. кв. м та 16 квартир — зведення ДСНС за добу

У Харкові горіли складські приміщення площею 4 тис. кв. м та 16 квартир — зведення ДСНС за добу◾️24 оперативні виїзди, з яких: на ліквідацію пожеж — 17, у т. ч. пожеж спричинених обстрілами — 15, тричі — на розбирання завалів та 4 — на допомогу населенню.

◾️Рятувальники 15 разів виїжджали на гасіння пожеж, спричинених ворожими обстрілами — до житлових багатоповерхівок, приватних будинків, гаражів та автомобілів, а також складських будівель.

◾️Пожежі сталися: у Немишлянському (1), Московському (8), Київському (3) та Індустріальному (1) районах міста Харкова, а також Ізюмському (1) та Харківському (1) районах області.

◾️Найбільша пожежа виникла о 12:58 у складській будівлі, що у Немишлянському районі міста Харкова. Площа пожежі склала близько 4000 кв. м. Гасили пожежу 12 відділень ДСНС.

◾️Також о 20:53 пожежа сталася у 9-поверховому житловому будинку, що у Московському районі міста Харкова. Площа пожежі склала близько 1000 кв.м., горіли 16 квартир з 6 по 9 поверхи. Працювали 20 рятувальників, 4 одиниці ДСНС.

◾️Піротехніки ДСНС виїжджали 87 разів на розмінування боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *