Середа, 29 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Новини Близнюківської громади

Новини Близнюківської громади

🇺🇦 Доброго ранку!

Україна вже більше 50 діб героїчно бореться з ворогами. Кожен на власному фронті робить все можливе для перемоги. Найменший внесок може стати вирішальним. Тому працюємо…

📣 Станом на 9:00 маємо такі новини:

⚡щодня о 9-й ранку ми вшановуємо пам’ять всіх загиблих у цій страшній війні. Просимо близнюківців напередодні світлих свят Вербної неділі та Великодня згадувати полеглих у своїх молитвах.

⚡ Близнюківська селищна рада “на місці” – служби, відділи та комунальне господарство функціонує. Як завжди, ми готові прийти на допомогу та вислухати конструктивну критику.

⚡ тема, до якої сьогодні прикута увага жителів громади, – це ЕВАКУАЦІЯ. Вкотре нагадуємо, що централізованої евакуації Близнюківської селищної ради не оголошувалося. Відповідні рішення приймаються не на місцевому рівні.

Проте, кожен з жителів Близнюківщини може залишити територію громади власним транспортом, залізницею чи автобусами волонтерів.

💬 За словами секретаря селищної ради Сергій Володченко, за весь час з початку війни за допомогою у виїзді до громади звернулася лише одна родина з села Валер’янівка:

💬 «Через старосту ми вирішили це питання, забезпечили сім’ї під’їзд до вокзалу у селищі, далі люди поїхали потягом. Цей механізм працює, але більше подібних звернень ми не отримували. Прошу жителів сіл нашої громади, особливо маломобільні категорії населення та родини з дітьми, повідомити старост про потребу у допомозі з виїздом. Селищна рада подбає про те, щоб доставити вас до пунктів збору у селищі та місті Лозова”.

⚡у зв’язку із введенням на території України воєнного стану Первомайський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює дистанційно з 08.00 до 17.00 з понеділка по п’ятницю та повідомляє про можливість отримання безоплатної правової допомоги мешканцями Близнюківської селищної територіальної громади за наступними телефонами:

☎ 050 752 19 44;

☎ 067 247 20 40;

☎ 099 426 78 88;

☎ 066 836 80 67

ОТРИМАТИ БПД ОНЛАЙН

📌Єдиний контакт-центр системи БПД:

☎ 0 800 213 103 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні).

📌Для дзвінків з-за кордону:

☎ 044 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *