Четвер, 8 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Генштаб повідомляє про перші ознаки наступальної операції на Харківщині

Генштаб повідомляє про перші ознаки наступальної операції на ХарківщиніГенштаб ЗСУ розповів про оперативну обстановку в Харківській області станом на 18:00 18 квітня.

За оновленою інформацією, відзначаються ознаки початку наступальної операції в Східній частині України. У Слобожанському та Донецькому операційних районах на окремих напрямках окупанти активізували наступальні та штурмові дії.

❗Так, не виключаються провокаційні дії та застосування агресором армійської авіації у прикордонних з Україною районах російської федерації. Зокрема завдання ударів по цивільних об’єктах.

Крім того, у районі безпосередньої близькості від державного кордону з Україною, на території Бєлгородської області, фіксується розгортання вертолітних майданчиків.

На Слобожанському напрямку угрупування російських військових продовжує частково блокувати місто Харків та обстрілами руйнувати житлові квартали міста. До складу зазначеного угрупування входять окремі підрозділи 6-ї загальновійськової армії Західного військового округу, берегових військ балтійського та північного флотів.

Щодо Ізюмському напрямку, то агресор діє окремими підрозділами зі складу 1-ї танкової армії, 20-ї загальновійськової армії Західного військового округу, 35-ї та 68-ї загальновійськових армій Східного військового округу і повітряно-десантних військ.
У Генштабі ЗСУ повідомляють, що наразі очікуються нові спроби наступу на напрямках Ізюм – Слов’янськ та Ізюм – Барвінкове.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *