Субота, 3 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка. 18 квітня 2022 року

Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка. 18 квітня 2022 року

Вітаю з новим тижнем, який ставить перед кожним з нас нові завдання. Всі служби, необхідні для підтримки життєдіяльності громади, працюють в штатному режимі.

Наразі врегульовується питання щодо проведення великодніх свят у воєнний період з врахуванням комендантської години.

Також залишається проблемою постачання громади пальним. І, на жаль, ця проблема поступово стає вже регіональною. Мені задають запитання: чому в Лозовій є пальне, а в Близнюках немає? Відповідаю: у нашій громаді розташовані лише приватні АЗС, що ускладнює процес закупівлі.

Продовжують надходити скарги стосовно того, що ми не закликаємо населення евакуюватися, як це роблять очільники сусідніх громад. В черговий раз наголошую: рішення про евакуацію населення Близнюківщини не приймалося, то від’їжджати чи залишатися тут – вирішує кожен сам. Зараз йде війна і, звичайно, зростає кількість повітряних загроз. Для бажаючих виїхати налагоджено систему евакуації спеціальними потягами. До всього, прошу жителів сіл нашої громади, особливо маломобільні категорії населення та родини з дітьми, повідомляти старост про потребу у допомозі з виїздом. Селищна рада подбає про те, щоб доставити вас до пунктів збору у селищі та місті Лозова. Останнім часом надійшло лише одне звернення до старости Семенівського старостату і людей відразу відвезли до Лозівського залізничнного вокзалу.

Ми зуміли налагодити співпрацю з ТОВ «РОМА» для закупівлі зерна у місцевих сільгосптоваровиробників. Хто до мене звертався за допомогою, тому вже надіслано контакти ТОВ.

В нашій громаді щодня збільшується кількість внутрішньо переміщених осіб, які продовжують реєструватися і отримувати довідки. Багато людей переїхало до нашої громади з Лозової і проблемним питанням є їхня реєстрація, яка може розглядатися як комерційна складова.

В іншому, працюємо в сталому режимі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *