Четвер, 23 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка. 6 травня 2022року

Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка. 6 травня 2022року

Гуманітарна допомога
Підбиваючи підсумки тижня, що минає, можу сказати, що він був результативним особливо щодо забезпечення місцевого населення гуманітарною допомогою. Ми завершили видачу продуктових наборів людям пільгових категорій і вчора перші 3000 пакунків було розвезено по старостинських округах.

Співпраця з аграріями
Від імені всієї громади щиро дякую сільгосптоваровиробникам, які з відповідальністю ставляться до підтримки Збройних сил України. Деякі з них скинули на ці потреби вже півмільйона гривень, що вдвічі більше того, що повинні були б здати за домовленістю (від ред.: 50 грн за гектар земельних площ, що є в користуванні). Також на цьому тижні завдяки зібраним коштам придбано та передано на потреби військових три автівки.

В свою чергу селищна рада працює над вирішенням питання щодо кредитування аграріїв. Ми звернулися до керівництва області з проханням сприяти в розв’язанні цієї проблеми, бо сьогодні кредит, а завтра хліб.

Медицина
Сімейні лікарі громади та КП «Близнюківська ЦРЛ» працюють в сталому режимі. Я щиро вдячний колегам із Зачепилівської громади та волонтерам, які передали в користування необхідне на даний час медичне обладнання. До всього були прийняті на роботу досвідчені лікарі –хірург, анестезіолог та гінеколог.

Освіта
Наближається кінець навчального року. Якщо все буде в порядку, то він завершиться 3 червня, а 10-11 червня орієнтовно відбудеться вручення документів випускникам. Також хочу повідомити, що 209 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб наразі беруть участь в начальному процесі, який проходить дистанційно.

Сьогодні зменшено субвенцію вчителям, але закликаю освітян поставитися до цього з розумінням, адже живемо не в мирний час.

Допомога сусідам
Наразі з Барвінківщини евакуйовано деякі служби. То ми забезпечили роботу фінуправління і бухгалтерії відділу освіти сусідньої громади.

Пальне
Завдяки ФОП Козак на цьому тижні ми мали змогу частково забезпечити пальним жителів нашої громади та заправити автівки спецслужб, як-то: поліція, рятувальники, швидкі медичні допомоги тощо.

Автобусні маршрути
Через брак пального все рідше в села виїжджають автолавки, то люди їдуть за покупками до Близнюків і автобуси на сільських маршрутах заповнені. А ось щодо курсування соціального автобусу на маршруті Лозова -Близнюки, то поки що це питання відкрите знову ж таки через відсутність достатньої кількості пального.

Урочистості
З нагоди Дня пам’яті та примирення, 8 травня, у селищі та населених пунктах громади відбудуться мітинги з дотриманням всіх рекомендацій. Час проведення будуть повідомлені через старостати.

Благоустрій
В кожному населеному пункті нашої громади продовжуються роботи з благоустрою. ФОП Трофименко для озеленення вулиць планує надати близько 5 тисяч квітів, які прикрасять як клумби селища, так і сіл Близнюківщини.

Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *