Субота, 4 Лютого, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка. 22 квітня 2022 року

Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка. 22 квітня 2022 року

Шановна громадо, першочергово повідомляю, що працівники Близнюківського підрозділу Державної служби з надзвичайних ситуацій отримали бронежилети. Селищна рада спільно з волонтерами потурбувалася про те, щоб рятувальники мали додатковий захист. Дякую всім, хто доклав зусиль до цієї важливої справи.

Продовжуємо роботу щодо вирішення питання закупівлі бронежилетів працівникам РЕМу та доукомплектування засобами захисту бригад екстреної медичної допомоги.
Дякую сільгосптоваровиробникам, які беруть активну участь в підтримці наших захисників, з фінансовим розподілом на придбання запасних частин та інші термінові потреби. Прошу звернути увагу на заклик Близнюківської організації роботодавців стосовно наповнення фонду допомоги ЗСУ.

Зараз спільно з центром укомплектування розробили алгоритм придбання за кордоном так званих «євроблях» для подальшої мобілізації і передачі ЗСУ.

Освітній процес в громаді налагоджено, і він продовжується в сталому дистанційному режимі.


Активно працює й медицина. Я вдячний лікарям Близнюківської ЦРЛ, які в більшості своїй залишилися в цей нелегкий для України час на своїх робочих місцях. Сьогодні, як ніколи, медицина працює на повну силу, особливо хірургічне відділення. Саме тому селищна рада намагається забезпечити медиків всім необхідним.

За програмою Президента отримуємо гуманітарну допомогу. Спочатку її видаємо людям пільгових категорій. Так, зараз отримали її багатодітні родини та сім’ї ВПО, а далі в списку сім’ї мобілізованих, інваліди І-ІІ групи та діти-інваліди, дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї тощо.

Підприємці і волонтери з різних населених пунктів відгукнулися на пропозицію випічки пасок для наших захисників. У ФОП Гринько підготували для захисників, які зараз в лікуються госпіталі, великодні набори.

Налагоджено рух автобусів між населеними пунктами громади. Наразі готуємо графік руху на наступний тиждень, який оприлюднимо пізніше.

Продовжуємо наводити санітарний порядок в населених пунктах. У старостинських округах ведеться прибирання на цвинтарях, куди за сприятливої погоди плануємо завезти пісок.

Нагадую, що воєнний стан продовжено до 25 травня 2022 року, то зміни до комендатської години не вносились. Тож, у Великодню ніч знаходимось вдома. Відповідні заходи у храмах Близнюківщини проводитимуться до 20.00 та після 6.00.

Традиційно наостанок закликаю жителів Близнюківської громади бути більш людяними, добрішими та підтримувати один одного.

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *