Середа, 7 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Ситуація в громаді. 28 квітня 2022 року

Ситуація в громаді. 28 квітня 2022 року

Секретар Близнюківської селищної ради Сергій Володченко повідомляє:

– Доброго ранку. Сьогодні ми зустрічаємо його в мирній обстановці, наскільки це дозволяє нам воєнне сьогодення.

Першочергово почну з видачі гуманітарної допомоги, бо в цьому плані виникає багато запитань.  Ми починаємо підвозити гуманітарну допомогу за програмою президента «Один пакет в одні руки» в села пенсіонерам віку 60+. Для отримання необхідно з паспортом звернутися до старост відповідних старостинських округів.  

У Близнюках продовжуємо видавати пакети жителям селища та сіл Батюшки і Садове. Поступово допомогу отримають всі, але саме зараз у селищі отримують пакети за програмою сім’ї мобілізованих, особи з інвалідністю І та ІІ групи, діти з інвалідністю, учасники ліквідації наслідків на ЧАЕС І, ІІ, ІІІ категорій та вдови ліквідаторів, діти з патронатних сімей, діти з прийомних сімей, діти з дитячих будинків сімейного типу. Нагадаю, що пункт видачі працює з 8.00 до 17.00 за адресою: смт.Близнюки, вулиця Свободи, 26. Телефон для довідок: 050-881-40-75 (Світлана).

Наголошую: «Пакет кожному громадянину» за програмою Президента України Володимира Зеленського повинні отримати всі, то по мірі надходження допомоги, роздаємо її спочатку пільговим категоріям громадян, а далі буде вручено кожному. Прошу з розумінням ставитися до цього питання, адже великий вплив на доставку гуманітарки має функціонування логістичного центру в Харкові, який постійно піддається обстрілам ворожої артилерії.

Користуючись нагодою, поділюсь приємною новиною. Олена Шаріпова, підбирач інформаційного та довідкового матеріалу Близнюківської селищної ради, поспілкувалася з мером міста Ковеля, що на Волині, стосовно надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які знаходять прихисток у нашій громаді. І нам її надіслали, то відчуваємо підтримку від всіх регіонів України, незважаючи на їхню територіальну віддаленість.

Доземний уклін аграріям, які обробляють землю на території Близнюківщини. Вони працюють не покладаючи рук, з настанням сприятливих погодних умов поспішаючи виконати всі необхідні дії в полі. Адже в повній мірі розуміють важливість забезпечення продуктами харчування українців.

Час наближається до Радониці – це приурочений до Великодня день поминання померлих. То прошу кожного з розумінням поставитися до проведення цього дня. Залишайтесь вдома, не спонукайте ворога до жахливих дій, скупчуючись на цвинтарях. Пом’яніть рідних вдома, роздайте пакуночки сусідам. Пам’ятаймо, війна не пробачає безпечності.

Сьогодні ми закриваємо питання з підвезенням піску на цвинтарі.
До всього, нагадую, що весна – час наведення санітарного порядку як біля своїх домівок, так і на вулицях та біля організацій і установ. То не сидимо, чекаючи манни з неба, а працюємо. Це стосується як місцевих жителів, так і переселенців. Разом ми не дамо нашій квітучій громаді стати занедбаною, незважаючи на воєнні дії агресора.
Прибираємо, косимо, загрібаємо, але в жодному разі НЕ спалюємо сміття. Робіть компостні ями – це не тільки вирішить питання з залишками трави, а й допоможе збільшити врожай вже наступного року. 

Зараз відбувається активний ремонт доріг Харківщини і до селища Близнюки теж дороги ремонтують. Є домовленість, що буде ремонт і на вулицях Свободи та Незалежності. Але давайте будемо реалістами і приймемо той факт, що дороги між населеними пунктами ремонтуватися на даному етапі не будуть.

В іншому всі служби, які відповідають за життєдіяльність громади в цілому, функціонують в сталому режимі.

ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНІ ОСОБИ 👨‍👨‍👦‍👦

ОБОВ’ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ. У селах – звертайтеся до старост. У селищі – до селищної ради: І поверх, 1 кабінет.Тел.: 050-026-93-47 (Олена Гришко)Реєстрація місць проживання для переселенців – 050-654-47-24 (Лідія Шулець). ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ ДОПОМАГАТИ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ. Якщо є порожня квартира чи будинок, будь ласка, дайте тимчасовий дах над головою тим, хто у нашій громаді почувається безпечно.

ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ 👨‍🔧

Працює дистанційно. За потреби слід звертатися до спеціалістів за телефоном.: Жерноклєєва Олена Володимирівна – заступник директора – 050-400-42-88, Ващенко Наталя – 066-840-20-36, Будаква Лариса – 095-612-45-48

УКРПОШТА 📨

Працює щодня з 8.00 до 15.00, крім неділі й понеділка.Відправлення приймаються та видаються.

НОВА ПОШТА 📦

Працює з 9.00 до 16.00 щодня, крім неділі.Відновлено можливість замовлення посилок до відділення у Близнюках.

МЕДИЦИНА 🚑

Сімейні лікарі Близнюківської ЦРЛ та медичного центру “Мій лікар” працюють в сталому режимі.  Для отримання інсулінів та лікарських препаратів за програмою «Доступні ліки» необхідно мати довідку від сімейного лікаря.

АПТЕКИ 💊

Відділення “9-1-1″ працює за графіком з 8.00 до 19.00. Надходять лікарські препарати, але  невеликими партіями.”Магнолія фарм” – працює щодня без вихідних  з 8.00 до 16.00. Триває розпродаж великої партії лікарських препаратів.

ВЕТАПТЕКИ 🐈

ФОП «Фурман» працює з 8.00 до 15.00. Є підвезення ліків та корми для тварин. Працює термінал.ФОП «Білаш» працює з 8.00 до 14.00. Неділя – вихідний. Завезення товару.

БАНКИ 🏪

“ПриватБанк” – працюють з 9.30 до 13.00. Прийом та видача готівки.”Райффайзен банк Аваль” НЕ ПРАЦЮЄ до особливого розпорядження

ПАЛЬНЕ 🚙

Є дизельне масло по 49,98 грн на АЗС ТАТНЕФТЬ №503.

ТОРГІВЛЯ 🛒

Хліб є, вартість – від 12 грн. Продовольчі та промислові товари в асортименті

Не втомлююсь щиро дякувати всім жителям Близнюківщини, які своєю діяльністю сприяють наближенню перемоги.

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *