П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Відповідаємо на найчастіші запитання щодо послуг у Дії

Відповідаємо на найчастіші запитання щодо послуг у Дії

1️⃣ Я подався на виплату для ВПО в Дії. Коли отримаю кошти?

Як тільки ви оформлюєте статус ВПО, ваша заява відправляється для очікування на виплату. Строк зарахування коштів залежить від того, коли Ощадбанк за поданням Мінсоцполітики перерахує кошти у ваш банк. Чекайте повідомлення від банку про зарахування коштів на карту єПідтримка.

2️⃣ Я отримав статус ВПО до 24.02. Чи можу відправити заяву та отримати кошти?

Якщо станом на 1 березня цього року ви отримували щомісячну адресну допомогу ВПО, то вона продовжиться автоматично, без додаткового звернення.

Проте якщо статус внутрішньо переміщеної особи у вас є, але допомогу не отримували, то потрібно подавати заяву офлайн. Адже в Дії можна отримати послугу лише комплексно — статус ВПО + виплати.

3️⃣ Як оформити допомогу по безробіттю?

Ви можете подати заяву онлайн на порталі Дія. Для цього потрібно увійти на портал або зареєструватися 👉🏻 натиснути Послуги 👉🏻 Допомога по безробіттю 👉🏻 заповнити форму 👉🏻 підписати її за допомогою КЕП.

Про результат ми повідомимо вас листом на електронну пошту, також ви завжди можете переглянути статус послуги в особистому кабінеті на порталі Дія.


4️⃣ Подався на 6500 грн єПідтримки, у застосунку статус «Заяву надіслано успішно». Коли я отримаю кошти?

Усі виплати здійснює Міністерство економіки України. Тож якщо ви подали заяву та вказали правильний рахунок, радимо очікувати зарахування допомоги на картку єПідтримки. Адже на засіданні Уряду ухвалили рішення про виділення додаткових 2 млрд грн, що дозволить здійснити виплату ще понад 300 тисячам українців.

5️⃣ Успішно подав заяву на отримання 6500 грн єПідтримки, проте статус оновився на «Ви не можете отримати виплату»

Після оформлення послуги заява проходить додаткову перевірку на відповідність. Якщо ви бачите такий статус, на жаль, вам відмовлено у допомозі через невідповідність умовам. Вимоги щодо отримання виплати описано в постанові КМУ № 199 від 04 березня 2022 року.

Сподіваємося, що ви отримали відповідь на своє запитання🙌🏻  Проте, якщо у вас залишилися нерозвʼязані проблеми щодо допомоги від держави постраждалим від війни, звертайтеся на гарячу лінію за номером 0 800 331 834 📞

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *