Понеділок, 20 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Селищна рада інформує

Селищна рада інформує

🇺🇦 Друзі, вітаємо!

Наша перемога сьогодні стала сьогодні на день ближчою. Близнюківщина – це Україна! Була, є і буде завжди.

Станом на ранок маємо для вас наступні новини:

✅ продовжується видача гуманітарної допомоги «Пакет кожному громадянину». Учора продукти харчування було розвезено по старостинських округах. Без підтримки не залишиться ніхто.

✅ забезпечуємо автобусне сполучення між селами та селищем. Але хотілося б окремо звернутися до людей, які користуються послугами безкоштовного транспорту. Будь ласка, не треба їхати до Близнюків всією сім’єю, якщо у цьому немає нагальної потреби. Подумайте про інших, дайте і їм можливість дістатися селища, будьте людяними, адже це – одна з основних рис українців.

💬 «Донедавна деякі старости нашої громади забезпечували підвіз хліба та продуктів харчування у ті села, де не працюють автолавки. Наголошую, що це не входить до їхніх посадових обов’язків Саме для того, щоб люди не відчули дефіциту та дискомфорту від відсутності виїзної торгівлі ми забезпечили автобусне сполучення. Дорогі близнюківці, будь ласка, допомагайте своїм сусідам та знайомим, які не можуть скористатися послугами транспорту самостійно. У цей важкий час надзвичайно важливо бути ЛЮДЬМИ та підтримувати одне одного!», – секретар селищної ради Сергій Володченко.

✅ на жаль, складною залишається ситуація з пальним не лише в громаді, але й в Україні. Через це не вдається налагодити збір молока на території всіх старостинських округів. Щиро сподіваємося, що вже скоро це питання буде вирішено позитивно.

❗ окреме звернення сьогодні до підприємців-платників земельного та єдиного податків – сплатіть, будь ласка, свої зобов’язання! Наразі ви заборгували перед бюджетом близько 700 тисяч гривень. Від сплати залежить, чи буде у громаді автобусне сполучення, благоустрій, поточні ремонти та у глобальному сенсі – чи буде у України змога далі тримати оборону від ворога. Адже зараз немає малих та неважливих справ. І перемога залежить від кожного.

✅ учора відбулася позачергова сесія селищної ради. Депутати підтримали всі рішення, запропоновані до розгляду. Зокрема, обранці спільною Заявою засудили агресію російської федерації та підтримали цілісність і незалежність України. Також депутати виділили кошти на поточний ремонт паліативного відділення та облаштування місць розміщення ВПО у КП “Близнюківська ЦРЛ”. У паліативному відділенні закладу наразі знаходяться внутрішньопереміщенні особи з Ізюму, Барвінкового та Балаклії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *