Вівторок, 29 Листопада, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Андрій Єрмак: 🇺🇦Ми зробимо все для того, щоб росія заплатила за все зло, яке робить на території України.

Андрій Єрмак: 🇺🇦Ми зробимо все для того, щоб росія заплатила за все зло, яке робить на території України.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак повідомляє:

За дорученням Президента я провів координаційну нараду, присвячену питанням впровадження міжнародно-правових механізмів відшкодування шкоди, завданої Україні внаслідок збройної агресії рф.
Під час заходу ми обговорили запропоновану концепцію укладення міжнародного договору з державами-партнерами про створення механізму відшкодування збитків, завданих росією.
Такий шлях дасть змогу наблизити розв’язання питання відповідальності рф за агресію на території України та компенсувати збитки.

З огляду на поведінку росії в частині виконання нею міжнародних зобов’язань окремі країни вже вирішують питання обмеження суверенного імунітету рф, а завдання української сторони – підтвердити причинно-наслідковий зв’язок між діями росії та завданими збитками.

Це глобальна робота, яку здійснюватиме багато людей. Офіс Президента має забезпечити ефективну координацію цієї роботи.

Завдання кожного з дотичних до цього процесу з української сторони – забезпечити швидку й зрозумілу взаємодію з країнами-партнерами. А одна з ключових цілей – забезпечити довіру міжнародних партнерів до цього процесу.

За результатами координаційної наради ухвалено рішення про створення на рівні Офісу Президента робочої групи, до якої увійдуть представники уряду, міжнародні юридичні радники, дипломати та експерти.

Маємо якнайшвидше визначитися з персональним складом цієї координаційної робочої групи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *