Понеділок, 20 Березня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Селищна рада інформує

Селищна рада інформує

Доброго ранку, друзі!

🇺🇦 Сьогодні ми стали на день ближче до перемоги. Над громадою майорять наші прапори. Дякуємо захисникам за мужність.

На ранок маємо для вас наступні новини:

✅ спеціалісти селищної ради працюють. Наразі основні зусилля спрямовані на прийом та реєстрацію внутрішньо переміщених осіб.

💬 «Старости у селах громади, та наша команда тут, у селищі, – це єдиний механізм. Працюємо злагоджено, щодня оперативно забезпечуємо вирішення питань життєзабезпечення на території всієї Близнюківщини. Ми завжди готові прийти на допомогу тим, хто її дійсно потребує. Звертайтеся!», – секретар селищної ради Сергій Володченко.

✅ підготували низку звернень до волонтерських центрів та фондів щодо надання допомоги у вигляді продуктів, медикаментів та засобів гігієни для внутрішньо переміщених осіб.

✅ нагадуємо, що тепер гуманітарну допомогу «Пакет кожному громадянину» можна отримати, скориставшись спеціальним чат-ботом.

❓ Як це працює: – реєструєтеся у чат-боті https://t.me/UA_kharkiv_help_bot– обираєте найближчий пункт видачі- чекаєте на смс про те, що ваш пакет готовий, і тільки після цього прямуєте до пункту видачі- у пункті називаєте останні 6 цифр коду й гарантовано отримуєте набір без черги.

📌 Більше за посиланням – https://kharkivoda.gov.ua/news/115725

✅ наразі у громаді немає проблем з асортиментом продуктів харчування. На жаль, вийти на рівень довоєнних цін підприємці поки що не можуть через кардинальну зміну логістики.

✅ продовжуємо забезпечувати автобусні перевезення на Близнюківщині. Сьогодні опублікуємо оновлений графік.

❗ Просимо пасажирів під час користування безкоштовним транспортом не забувати про людяність. Будь ласка, не треба їздити до селища всією родиною, якщо у цьому немає нагальної потреби. Не позбавляйте інших людей можливості потрапити до Близнюків, купити продукти, ліки чи відвідати лікарню.

✅ тривають роботи з благоустрою населених пунктів. Перемогу ми зустрінемо у ошатній, чистій, квітучій громаді.

🇺🇦 Тихого дня, близнюківці! Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *