Середа, 7 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Ситуація в Близнюківській громаді на 2 травня 2022 року

Ситуація в Близнюківській громаді на 2 травня 2022 року

Доброго ранку!

🇺🇦 Над громадою майорять наші прапори. Дякуємо Збройним силам України.

Віримо у перемогу!

Маємо для вас наступні новини:

⚡ громада живе та працює. Всі спеціалісти продовжують виконувати свої обов’язки. Ми робимо все можливе, щоб люди, які залишилися на Близнюківщині, та вимушені гості нашої громади, не втрачали зв’язок з владою та мали змогу оперативно вирішити свої питання.

⚡ на заправці “Регіон” у смт Близнюки налагодили постачання газу. Наразі, на щастя, перебоїв немає. Сподіваємося, що так буде і надалі.

⚡ триває видача гуманітарної допомоги від Президента України. З отриманих 12 тисяч продуктових наборів частину вже видали пільговикам та пенсіонерам. На черзі – всі жителі громади. Слідкуйте за новинами.

⚡ від імені всієї Близнюківщини висловлюємо подяку жительці селища Ларисі Куц, яка допомогла забезпечити постачання медикаментів та обладнання до центральної районної лікарні. На таких людях тримається Україна!

❤ особливо приємно, що інколи допомога до нас приходить звідти, звідки ми зовсім не очікуємо. Так днями ми отримали гуманітарний вантаж від Ковельська міська рада та благодійному фонду “Марлог”. Дякуємо керівництву міськради – меру Ігор Чайка, секретарю Оксані Багновій за підтримку та оперативність, Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia – за доставку вантажу. Вже скоро медикаменти, засоби гігієни, одяг, продукти харчування будуть доставлені до адресатів. “Після перемоги чекаємо волинян у гості на Слобожанщині”, – секретар селищної ради Сергій Володченко.

⚡ вихідні були для громади складними…. Ми знову прощалися з нашими захисниками. Просимо близнюківців щодня о 9 ранку згадувати всіх полеглих. Вони навіки в наших серцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *