Середа, 7 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Коли в Україні подешевшає сіль

Коли в Україні подешевшає сіль

Одна з найбільших мереж продуктових супермаркетів запевняє покупців, що не варто масово купувати сіль, адже вже у червні завезуть нову партію товару і ціни стабілізуються.

Представниця однієї з найбільших мереж продуктових супермаркетів Оксана Соржуленко розповіла, що сіль, яка зараз стала дефіцитною, скоро буде на прилавках і коштуватиме 20 гривень за кілограм.

“Ми розуміли, що “Артемсіль” – одне з найбільших виробників солі в Європі. Коли почалися бої і у квітні закрився завод, ми почали працювати над тим, щоб була можливість закуповувати сіль за кордоном в необхідних обсягах. Тому ще в квітні уклали контратки з румунськими, турецькими та польськими виробниками, збільшили постачання від наших імпортерів з Італії, з якими працювали раніше. Сотні тон солі вже їдуть до України, залишилося трішки почекати – до середини червня”, – зазначила Соржуленко.

Вона також закликала не купувати сіль за надзвичайно завищеними цінами.Нагадаємо, найбільше у Європі підприємство з видобутку солі, ДП “Артемсіль”, через бойові дії зупинило роботу й відвантажило всі запаси готової продукції. В Україні заговорили про можливий дефіцит солі, ціни почали зростати, а громадяни – скаржитися на відсутність товару в магазинах.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *