Середа, 7 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Селищна рада інформує. 6 червня

Селищна рада інформує. 6 червня

🇺🇦 Доброго ранку, Близнюківщино!

Починається новий робочий тиждень. Сьогодні ми прокинулися на день ближче до перемоги.

Дякуємо Збройним силам України за їхню роботу. Віримо! Підтримуємо!

Ранок понеділка приніс нам наступні новини:

✅ громада живе та працює. Кожен наближає перемогу на своєму фронті. Один з важливих напрямків діяльності сьогодні – гуманітарний. Наразі Близнюківщина отримала чергову партію гуманітарної допомоги (цукор та борошно) за програмою Президента. Протягом тижня доставимо вантаж у старостати.

✅ направили звернення до обласного керівництва АТ «Укрзалізниця» з проханням сприяти вирішенню проблеми із залізничним сполученням між громадою та Харковом.

✅ придбали матеріали для проведення ремонту частини тепломережі двох навчальних закладів. Розпочнемо вже незабаром.

✅ тривають роботи з благоустрою на території усіх старостатів.

💬 «Шановні близнюківці, якщо ви маєте зауваження з цього питання, звертайтеся безпосередньо до старост, або повідомте селищну раду. Допоможіть нам стати краще», – секретар селищної ради Сергій Володченко.

✅ працюємо над забезпеченням пальним служби екстреної медичної допомоги. В подальшому планується дане питання винести на розгляд сесії. Люди мають отримувати оперативні медичні послуги, особливо у цей небезпечний час.

✅ щиро вдячні місцевим підприємцям за наданий для доставки гуманітарної допомоги з Харкова транспорт та складські приміщення для її зберігання. Разом переможемо!

✅ нагадуємо, що тепер жителі громади забезпечені не тільки автобусним сполученням між селами. Сьогодні відновив рух автобус «Близнюки-Лозова-Близнюки». Наголошуємо, рейси на Лозову виконує приватний перевізник. Отже, проїзд буде платним.

✅ сьогодні знову запрацювали державні реєстратори відділу ЦНАП селищної ради. Тож близнюківці тепер можуть отримати всі необхідні адміністративні послуги за місцем проживання.

✅ внутрішньо переміщені особи з дітьми, зареєстровані на території громади, можуть отримати одноразову фінансову допомогу від благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд “Help Us Help UA”.

Допомогу можуть отримати родини, у яких є діти з відповідним соціальним статусом:

📌 діти з інвалідністю;

📌 діти-сироти (заяву може подати опікун, або повнолітня особа з відповідним статусом);

📌 діти, позбавлені батьківського піклування (заяву може подати опікун, або повнолітня особа з відповідним статусом);

📌 багатодітна сім’я (заяву подають сім’ї в яких є троє і більше неповнолітніх дітей або студенти).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Заява приймається від Заявника в онлайн формі (Google Forms). Одна “ВПО сім’я” може подати не більше однієї Заяви. Допомога виплачується на Заявника.

Для отримання консультацій щодо надання одноразової фінансової благодійної допомоги необхідно написати:

💡на електронну адресу program_director_dpwd@helpushelpua.com (Костянтин Галака)

💡 або на вайбер 097-767-76-59, вказавши ваше ПІБ, з проханням проконсультувати щодо отримання одноразової фінансової благодійної допомоги. Відповідний фахівець обов’язково зателефонує вам в порядку черги надходження запитів.

🇺🇦 Сьогодні в Україні відзначають День журналіста. Щиро вітаємо колектив єдиного на території громади засобу масової інформації – Громадсько-інформаційна газета “Нове життя” та всіх представників цієї професії зі святом. Бажаємо більше гарних новин, цікавих тем та непересічних гостей у редакції. Будьте завжди першими, кращими! Cлово – потужна зброя. Нехай вона буде у надійних руках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *