Середа, 7 Червня, 2023
Головна > ВІЙНА > Сьогодні мали б відбутися шкільні випускні бали

Сьогодні мали б відбутися шкільні випускні бали

📍Сьогодні в школах Харківщини мали б відбутися шкільні випускні бали… Але через російську агресію та бойові дії завершувати навчання та підбивати його підсумки доводиться в режимі онлайн.

▪️ Цього року на Харківщині 14 349 випускників 11 класів. Попри бойові дії наші школярі старанно навчались і отримали 232 срібні та 832 золотих медалей. Атестати про середню освіту почнуть видавати випускникам уже з 25 червня цього року.

▪️ Через війну замість ЗНО випускники складатимуть Національний мультипредметний тест, на який зареєструвалися 8 489 харків’ян. Для нас найголовніше – безпека. Тому для складання НМТ у 5 населених пунктах області облаштуємо 15 спеціально визначених пунктів.

Мультипредметний тест проводитимуть в 3 етапи: основна сесія – з 18 липня по 10 серпня, додаткова сесія – з 16 по 20 серпня, спеціальна сесія – з 12 по 16 вересня.

Харківські випускники, які зареєструвалися як переселенці, можуть складати тести у західних областях України. За кордоном також будуть відкриті пункти тестування.

“Нашим випускникам доводиться йти в доросле життя в дуже складний час, але я впевнений – вони і є тим кращим європейським майбутнім України, заради якого варто жити і боротися.

Вітаю усіх випускників, бажаю нам всім якнайшвидшої перемоги, аби увійти в доросле життя уже в мирній європейській Україні” – зазначив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *