Головна > ГАЗЕТА > КОЛОНКА РЕДАКТОРА > Перша газета воєнного часу

Перша газета воєнного часу

Друзі! Останній номер газети мирного часу вийшов 24 лютого 2022 року. Саме в цей день росія віроломно, копіюючи фашистську Німеччину, напала на Україну і вже понад чотири місяці знищує, руйнує, вбиває та сіє смерть на нашій землі.

Зі зрозумілих причин призупинили свою роботу друкарні, серед яких і «Фактор Друк» (там друкувалося «Нове життя»), відділення Укрпошти як в Харкові, так і в районах. То друкувати газету можливості не було. І навіть зараз, з часу відновлення роботи друкарні та пересувних відділень Укрпошти, доставка газети на території Лозівського району можлива лише раз на місяць і доставлятиметься в день привезення пенсії до жителів того чи іншого населеного пункту в період з 4 до 16 числа. До всього, ціна на друк зросла втричі, що, без надходження реклами, є занадто великою сумою для бюджету нашої організації.

Колектив редакції прийняв рішення випускати газету раз на місяць обсягом 12 шпальт. Коли точно потрапить до ваших рук свіжий номер газети – ми не знаємо. Наскільки довго триватиме процес доставки – спланувати неможливо. Втім, ми наповнюватимемо номери друкованого видання інформацією, яка повинна закарбуватися в історії рідного краю, адже відобразити та зберегти події сьогодення для нащадків – наш обов’язок.

Віримо, що шанувальників газети дуже багато, і разом з вами ми здолаємо всі перешкоди. Бо ж наша рідна Україна понад усе!

Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *