Понеділок, 15 Серпня, 2022
Головна > ВІЙНА > Мінометний обстріл на Сумщині, відмова окупантів від участі в бойових діях та відбитий штурм у напрямку Миронівка – Вуглегірська ТЕС

Мінометний обстріл на Сумщині, відмова окупантів від участі в бойових діях та відбитий штурм у напрямку Миронівка – Вуглегірська ТЕС

Оперативна інформація станом на вечір 18 липня 2022 року щодо російського вторгнення від Генштабу ЗСУ.

▪️Ворог здійснив мінометний обстріл поблизу Атинського Сумської області.

▪️Здійснив обстріли позицій наших військ із ствольної та реактивної артилерії в районах міста Харкова та населених пунктів Уди, Прудянка, Слатине, Борщова, Руські Тишки, Печеніги, Чугуїв та Леб’яже. Завдав авіаційних ударів неподалік Прудянки, Рубіжного та Верхнього Салтова.

▪️На Слов’янському напрямку ворог намагається покращити тактичне положення своїх підрозділів на напрямку Ізюм – Барвінкове. Здійснив артилерійські обстріли із артилерії різних калібрів в районах населених пунктів Чепіль, Карнаухівка, Вірнопілля, Богородичне, Дібровне, Долина, Краснопілля і Адамівка. Авіаудари зафіксовано неподалік Прудянки та Богородичного.

▪️Українські воїни завдали втрат та відкинули противника назад, коли той намагався просунутись в напрямку Бражівки та Дмитрівки.

▪️Противник обстрілював із танків, ствольної та реактивної артилерії райони Тетянівки, Донецького, Дронівки, Григорівки, Стародубівки, Сіверська та Миколаївки. Завдав авіаудару поблизу Верхньокам’янського. Вів повітряну розвідку БпЛА.

▪️Штурмовими діями ворог намагався покращити тактичне положення на напрямках Білогорівка – Григорівка, Золотарівка – Верхньокам’янське, Золотарівка – Серебрянка та Лисичанський НПЗ – Верхньокам’янське. Успіху не має. Бойові дії тривають.

▪️На Бахмутському напрямку противник обстрілював наші позиції та завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Берестове і Покровське.

▪️Наші захисники відбили ворожий штурм у напрямку Миронівка – Вуглегірська ТЕС.

▪️На Авдіївському напрямку ворог активізував ведення бойових дій. Намагався покращити тактичне положення на напрямку Верхньоторецьке – Кам’янка, успіху не мав, зазнав втрат та відійшов.

▪️Особовий склад противника деморалізований, що обумовлено постійним переносом термінів їхньої ротації. Загарбники бояться активного опору місцевого населення, який наростає зокрема у Херсонській та Запорізькій областях. Все це призводить до збільшення відмов окупантів від участі в бойових діях на території України.

Детальніше читайте у повному зведенні Генштабу ЗСУ – https://bit.ly/3OaFPvm

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.