Понеділок, 5 Червня, 2023
Головна > ВІЙНА > Чергова невдала спроба встановлення контролю над територією Вуглегірської ТЕС та відбитий штурм біля Веселого

Чергова невдала спроба встановлення контролю над територією Вуглегірської ТЕС та відбитий штурм біля Веселого

⚡️*Оперативна інформація станом на вечір 22 червня щодо російського вторгнення.

▪️На Сіверському напрямку ворог з метою сковування дій підрозділів Сил оборони та демонстрації присутності обстріляв із ствольної артилерії райони Кам’янської Слободи і Миколаївки Чернігівської області та Волфиного на Сумщині.▪️На Харківському напрямку противник задіяв ствольну та реактивну артилерію. Авіаудари зафіксовано поблизу Верхнього Салтова.


▪️На Словʼянському напрямку ворог обстрілював райони 18 населених пунктів.


▪️Усі намагання ворога просунутися в напрямках Верхньокамʼянське та Івано-Дарʼївка наші воїни звели нанівець. Окупанти відійшли.


▪️Штурмовими діями ворог намагався просунутись в напрямку Покровського, успіху не має, відійшов. Здійснив чергову невдалу спробу встановлення контролю над територією Вуглегірської ТЕС.


▪️Штурм в напрямках сіл Веселе та Водяне українські воїни успішно відбили та відігнали ворога на раніше зайняті позиції.


▪️В акваторії Чорного моря ворог утримує в готовності два носії високоточної зброї сумарним залпом до 16 крилатих ракет типу “Калібр”.


Детальніше читайте у повному зведенні Генштабу ЗСУ – https://bit.ly/3v8I23X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *