Четвер, 1 Грудня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > УВАГА! ДОБРІ СПРАВИ І ШАХРАЇ

УВАГА! ДОБРІ СПРАВИ І ШАХРАЇ

Україна не залишає своїх жителів без підтримки у важкий час і наразі багато людей мають змогу оформити заявку на грошову допомогу (https://aid.edopomoga.gov.ua/).

Платформа єДопомога надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій.

Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримувати перевірену інформацію про особу.

Рішення щодо надання допомоги відповідній категорії населення та сум виплат приймають міжнародні організації. Пріоритетними є найнезахищені верстви населення, що мають соціальні статуси такі як: особа з інвалідністю, пенсіонер, одинока мати або батько, багатодітна сім’я, отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб.

Мінсоцполітики докладає максимальних зусиль задля збільшення кількості міжнародних організацій, що можуть надати грошову допомогу українцям, що постраждали від війни.

Втім, враховуючи велику кількість людей, які почали оформляти єДопомогу, миттєво активізувалися шахраї. Фактично на кожній сторінці в соціальних мережах з’являються фейкові (брехливі) повідомлення з посиланнями щодо оформлення допомоги від держави з різних банківських установ!

НЕ ПЕРЕХОДЬТЕ ЗА ПОСИЛАННЯМИ!
НЕ ЗАПОВНЮЙТЕ ЗАЯВКИ!
НЕ ВКАЗУЙТЕ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ!
НЕ ВКАЗУЙТЕ НОМЕРИ СВОЇХ БАНКІВСЬКИХ КАРТОК та НОМЕРИ РАХУНКІВ (IBAN)!
Таким чином ви самі відчиняєте двері злочинцям, які не мають ні совісті, ні честі!
Будьте обережні! Беріть інформацію лише з ПЕРЕВІРЕНИХ ДЖЕРЕЛ!

ОФОРМИТИ ДОПОМОГУ МОЖНА ЛИШЕ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ https://aid.edopomoga.gov.ua/.
Тримаймося! Все буде Україна!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *