П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > «Червона нитка відведе біду, а зелена – берегтиме життя». Обереги Насті Шаповал

«Червона нитка відведе біду, а зелена – берегтиме життя». Обереги Насті Шаповал

Насті Шаповал 16 років. Вона перейшла до 11 класу Близнюківського ліцею.
Війна безжально вдарила по цій дівчинці, як і по всіх інших, не запитуючи на те дозволу.
Підлітки гостріше, ніж дорослі, сприймають життєві проблеми, а війна, розв’язана росією, – це біда, яка крокує нашою землею, сіючи смерті та руйнуючи надії.

Боляче події сьогодення переживає і Настя, а як допомогти – не знає. У дівчини дуже теплі стосунки з мамою, то розмовляючи з рідненькою, неодноразово думали, що б зробити, аби запобігти біді.
І надумали плести обереги – тоненькі нитяні червоно-зелені браслетики, які треба носити на зап’ястку лівої руки. Настя розповідає: «Я подумки вплітаю в кожен добро і захист. Дуже хочу, щоб їх носили наші захисники, бо вірю в силу цього оберегу. Червона нитка відведе біду, а зелена – берегтиме життя. Дуже хочу, щоб чоловіки та жінки, які сьогодні воюють за наш відносно спокійний сон, повернулися до своїх родин живими та неушкодженими. Попереду дощова осінь та холодна зима. Можливо десь на передовій в окопі, глянувши на свою руку, яку оперізує мій оберіг, солдат посміхнеться, йому стане від того тепліше, а браслетик робитиме свою нехитру справу – БЕРЕГТИМЕ його власника чи власницю»

Сьогодні ці обереги Настя принесла в редакцію, а ми їх віддамо тим, хто захищає Україну!

Навчальний рік не за горами. Яким він буде – невідомо, але життя в будь-якому випадку візьме своє, то вже сьогодні майбутня випускниця будує плани, обираючи професію. «Я навчаюсь у класі математичного спрямування, то бачу себе у банківській сфері. А там видно буде, – резюмує дівчина, – головне, щоб ми швидше перемогли рашистську орду».

Оксана Грач

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *