П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка

Звернення секретаря Близнюківської селищної ради Сергія Володченка

🔸 Робочий тиждень завершується. За цей час селищна рада та всі її підрозділи працювали у штатному режимі.

🚙 Наразі налагоджено постачання пального. Намагаємось регулювати ціни в магазинах, щоб не було зловживань.

🔸 Продовжуються роботи з підготовки закладів освіти до нового навчального року. До слова, хочу наголосити, що незабаром шкільні автобуси будуть зняті із маршрутів між населеними пунктами громади задля проходження обов’язкової перевірки.

🔸 Також зазначу, що громадяни неправильно відреагували на повідомлення про забезпечення внутрішньо переміщених осіб дровами. Селищна рада може показати місце, де дозволено їх заготовляти, але це не стосується безкоштовної доставки до осель.

🏠 Кількість людей, які шукають прихистку на території Близнюківщини, зростає, то прохання до місцевих жителів бути людянішими та допомагати тим, хто цього потребує. А також не зловживати можливістю оформлення статусу ВПО у застосунку Дія.

🔸 З початку наступного тижня почнемо видавати нову гуманітарну допомогу – це олія та борошно. Детальніше читайте у «Ранкових зведеннях».

🔸 Актуальним сьогодні є оформлення єДопомоги від міжнародних організацій. То за роз’ясненнями можна звернутися до ЦНАПу Близнюківської селищної ради. Спеціалісти Центру надання адміністративних послуг, які працюють по вулиці Свободи 26, нададуть цю послугу та допоможуть всім потребуючим залишити заявку на отримання грошової допомоги від держави та міжнародних організацій.

🔸 Наостанок закликаю внутрішньо переміщених осіб об’єднуватися для того, щоб спільно працювати над забезпеченням мінімально-комфортного проживання. Тобто, якщо у вас є однакові проблеми, то підготуйте спільне звернення до селищної ради, – це сприятиме швидшому вирішенню проблемного питання.

Зичу спокійних вихідних! Бережімо Україну та один одного!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *