Четвер, 8 Грудня, 2022
Головна > НОВИНИ > МЕДИЦИНА > На варті вашого здоров’я

На варті вашого здоров’я

За останні три доби – 27, 28, 29 серпня, – зафіксовано 39 викликів швидкої допомоги. Через спекотну погоду та різкі перепади атмосферного тиску почастішали виклики до хворих з гіпертонічними та серцевими хворобами. Є випадки серцево-легенової недостатності. Хворого із нестабільною стенокардією шпиталізовано до обласної лікарні. Серед лідерів по викликах є бронхіальна астма , алергія неясного генеза. Причини цих захворювань часто є зрозумілими – цвітіння алергенних рослин, зокрема амброзії полинолистої, укуси комах, реакція на лікарські препарати та навіть на пил. Є виклики до хворих з цукровим діабетом гіпоглікемією, гострим гломеронефритом, гастроентеритом, гастродуоденітом. Щодня маємо виїзди до хворих з хронічною недостатністю мозкового кровообігу (дисциркуляторна енцефалопатія). Є в людей випадки психічних розладів, епілепсії та напади судом. На жаль, побутові травми також мають місце.

Хочеться зупинитись на збільшенні кількількості викликів до хворих з кишковими хворобами (в основному діти – двох цими днями перевезено до Лозівського дитячого відділення).

Не зайвим буде нагадати найпоширеніші симптоми гострих кишкових інфекцій — біль у животі, блювота і діарея, слабкість, підвищення температури. За перших симптомів, особливо це стосується дітей, негайно звертайтеся до лікаря! Ось деякі рекомендації щодо профілактики кишкових інфекцій і харчових отруєнь:
– не купуйте продукти харчування у приватних осіб у невстановлених місцях торгівлі.
не пробуйте на ринках немиту продукцію і не давайте пробувати дітям;
– кімнатна температура повітря влітку – ідеальне середовище для розмноження бактерій. Готова їжа при кімнатній температурі може зберігатися не більше двох годин;
– забезпечте чистоту в приміщеннях і на поверхнях, де ви готуєте і вживаєте їжу, не допускайте попадання в кухню або їдальню мух;
– ретельно мийте овочі та фрукти перед їжею;
– уважно дивіться на термін зберігання продуктів. При найменшому сумніві в якості їжі утримайтеся від її вживання;
– ретельно дотримуйтесь правил особистої гігієни. Якомога частіше мийте руки.
воду краще вживати бутильовану або кип’ячену. Для маленьких дітей потрібно кип’ятити навіть бутильовану воду. При появі симптомів харчового отруєння – кишкові розлади, нудота, блювота, висока температура і т. ін. – негайно зателефонуйте своєму сімейному лікареві або педіатру.

Не займайтеся самолікуванням, особливо небезпечно самостійне призначення і безконтрольний прийом антибіотиків!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *