Середа, 7 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > Третій протокол за реалізацію алкоголю військовослужбовцям

Третій протокол за реалізацію алкоголю військовослужбовцям

Деякі підприємці Близнюківщини не тільки зневажають закон, але й люблять невиправданий ризик. Інакше систематичні факти продажу алкоголю захисникам пояснити важко.

Так, адміністративна комісія селищної ради вже втретє винесла постанову про накладення штрафу у розмірі 6800 гривень за правопорушення, передбачене ч.2 ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У підсумку це був третій протокол за реалізацію алкоголю військовослужбовцям у нашій громаді. Цього разу продавець одного з центральних магазинів селища заплатить штраф у майже сім тисяч гривень за продаж захисникам двох пляшок горілки. Третій, але, на жаль, не останній. Четвертий подібний випадок адмінкомісія розгляне вже 1 вересня.

Якщо запитати у підприємців, чи хотіли б вони особисто, щоб їхнє мирне життя оберігали нетверезі військові, то відповідь однозначно була б негативною. Але сумнівна вигода змушує вимкнути логічне мислення.

Що ж, шановні підприємці, адміністративна комісія буде виносити постанови про накладення штрафів до того часу, допоки ви не усвідомите, що варто суворо дотримуватися вимог воєнного часу та, зрештою, бути людьми.

Близнюківська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *