Четвер, 8 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > «Добровольські» та «Добровольці». Хто переміг у волейбольних баталіях.

«Добровольські» та «Добровольці». Хто переміг у волейбольних баталіях.

На вулиці Добровольського, що у Близнюках, вже під час війни облаштували волейбольний майданчик. Доклали руку до доброї справи сім’ї Трофименків, Онишків, Іваненків, приєдналися до них і Мухіни. То у вечірній час збиралися тут пограти у волейбол і дорослі, і малі.

А з нагоди Дня фізичної культури та спорту 11 вересня вирішили провести волейбольні змагання між захисниками та жителями вулиці.

Борис Мухін, який став ініціатором спортивного заходу, розповідає: «Люди із задоволенням відгукнулись на пропозицію пограти у волейбол, бо спортивні змагання повертають нас у мирне життя. Зібралося три команди – дві з жителів вулиці Добровольського, до складу яких ввійшли батьки і діти, та одна – із захисників. І почалося! Азартно та впевнено грали всі, виборюючи перемогу. Втім, сильнішими виявилася команда захисників.»

Церемонію нагородження провели за правилами, вручивши переможцям та призерам кубки, грамоти та медалі. А захисники, знаючи, що в змаганнях братимуть участь діти, принесли їм солодощі. Чоловіки зізнавалися, що такі ось родинно-теплі спортивні заходи не тільки нагадують про мирне життя і повертають їх думками додому, а мотивують воювати ще краще, щоб якнайшвидше повернути в Україну мир!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *