Вівторок, 31 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > РАЙОН > У Лозовій проаналізували, як спрацювали за повного знеструмлення

У Лозовій проаналізували, як спрацювали за повного знеструмлення

Ввечері 11 вересня Лозівська громада майже на 3 години залишилася без електропостачання. Ворог обстрілював критичну інфраструктуру Харківщини. На ранок 12 вересня Лозівський міський голова провів наради з керівниками медичних закладів та комунальних підприємств.
Фахівці проаналізували наслідки повного знеструмлення та обговорили, як покращити роботу в умовах надзвичайної ситуації.

Практично всі керівники наголосили на потребі додаткових альтернативних джерел живлення, зокрема потужних генераторів. Того обладнання, що наразі мають комунальні підприємства, недостатньо. Фахівці актуалізували перелік необхідного. Громада постійно шукає ресурси, щоб його забезпечити. Утім власними силами закрити всі питання не вийде: існує дефіцит бюджету, виникають затримки із розрахунками через казначейську службу.

Спеціалісти вкотре детально розібрали реагування кожного підприємства у разі надзвичайної ситуації: заходи, щоб не розморозити тепло- та водомережі, пункти обігріву для мешканців громади, їхнє забезпечення, резерв пального, продуктів, медикаментів, засоби альтернативного оповіщення населення….

У Лозівській громаді продовжують укомплектовувати пункти обігріву на випадок проблем з теплопостачанням. Їхній перелік згодом оприлюднять у найбільш безпечний спосіб.

«Наші комунальні служби одні з найкращих в області підготувалися до осінньо-зимового періоду. Вдячний керівникам та працівникам підприємств, які роблять все можливе, не зважаючи на війну та складнощі спричинені нею. Найголовніше, що наші захисники йдуть у контрнаступи, женуть ворога з України. Разом все подолаємо та впораємося з викликами. Лозова – це Україна! Слава Україні!», – підсумував нараду Сергій Зеленський.

джерело: тг-канал LozovaNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *