Вівторок, 4 Жовтня, 2022
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Оперативна інформація станом на вечір 12 вересня 2022 щодо російського вторгнення

Оперативна інформація станом на вечір 12 вересня 2022 щодо російського вторгнення▪️росіяни обстріляли об’єкти енергетики, водопостачання, заводи та житлові будинки у Харкові, Запоріжжі, Костянтинівці, Слов’янську та Краматорську. Постраждала інфраструктура в районах Первомайська, Білогорівки, Зайцевого, Веселої Долини, Партизанського та Любомирівки.

▪️Противник обстріляв військову та цивільну інфраструктуру із танків, бойових машин, ствольної та реактивної артилерії на Харківському, Краматорському ,Бахмутському, Авдіївському, Новопавлівському, Запорізькому напрямках.

▪️ Військове командування рф призупиняє відправку нових, вже сформованих, підрозділів на територію України. Поточна ситуація на фронті та недовіра до вищого командування змусила велику кількість добровольців категорично відмовитись від війни в Україні.

▪️За добу українська авіація уразила п’ять опорних пунктів та місць зосередження живої сили і техніки, знищено дві позиції засобів протиповітряної оборони рф.

▪️На звільнених територіях триває зачистка, зберігається високий ризик мінної небезпеки. Фіксуються масові злочини ворога на українській землі, факти порушення міжнародного гуманітарного права та правил ведення війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.