Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Сім місяців героїчного протистояння українського народу

Сім місяців героїчного протистояння українського народу

За сім місяців війни Збройні сили України вже не раз довели, що саме вони серед найсміливіших та найвправніших армій світу. Українці ще ніколи так не пишались своїми захисниками. А пишатись є чим:

1. Звільнення Київської області.
ЗСУ повністю зруйнували плани рф на триденну війну, зупинили загарбницькі війська у Київській області, не давши їм зайти у столицю. Вже 28 березня Ірпінь був звільнений від окупантів, а згодом і вся Київська область.2. Затоплення крейсера “Москва”.
13 квітня дві українські ракети поцілили в найдорожчий ($750 млн) російський ракетний крейсер «Москва» Чорноморського флоту рф. Саме цей корабель пропонував здатись українським військовим на острові Зміїний і саме йому вказав шлях безстрашний захисник України, чия вказівка напрямку стала найвідомішою у світі.3. Звільнення острова Зміїний.
30 червня, після тривалих обстрілів української армії, окупанти вчинили “жест доброї волі” та остаточно забрались з відтепер найвідомішого українського острова Зміїний.4. Легендарна Чорнобаївка.
Навколо села Чорнобаївка вже ходять легенди. Подейкують, що українські військові мінімум 22 рази накривали вогнем російських окупантів саме в цьому селі.5. Звільнення Харківської області.
Успішний контрнаступ ЗСУ в Харківській області викликав паніку в окупантів та захоплення у всього світу. Завдяки успішно підготовленій операції українські військові взяли в полон чималу кількість рашистів та захопили 129 одиниць техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *