Понеділок, 5 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > РЕГІОН > Газовики обстежили близько 3 тисяч кілометрів газопроводів

Газовики обстежили близько 3 тисяч кілометрів газопроводів

Для підготовки критичної інфраструктури до стабільної роботи в опалювальному сезоні харківські газовики комплексно обстежили близько 3 тисяч кілометрів газових мереж Харкова та області. Не зважаючи на інтенсивні обстріли регіону, підготовка газових об’єктів до холодів триває з березня цього року.

Наразі в області відбудова газової системи одночасно проводиться у близько 15 деокупованих містах та селищах. У Харкові масштабні роботи тривають у центрі міста, П‘ятихатках та Салтівці.

На деокупованих територіях проводити ремонти найскладніше, бо шляхи газогонів заміновані.

Наприклад, траса газопроводу в селище Чкаловське: на кожні пів кілометра перевірених газогонів десятки знешкоджених мін.

Сапери ДСНС перевіряють місцевість на мінування, фахівці АТ “Харківгаз” обстежують газопроводи для виявлення місць їхніх пошкоджень рашистами, проведення ремонтів та пуску газу в оселі.


Працівники Барвінківської дільниці АТ «Харківгаз» власноруч виготовили другу партію буржуйок для військових – захисників Ізюмського району.

Допомога у забезпеченні потреб ЗСУ, проводиться за ініціативою колективу Барвінківських газовиків у вільний від роботи час.

Крім того, в Барвінкове тривають роботи з пуску газу у домівки міста. Основні зусилля працівників АТ «Харківгаз» спрямовані на скоріше підключення всіх домоволодінь до газопостачання та повну ліквідацію всіх прихованих ворогом пошкоджень газових мереж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *