Субота, 3 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > На полі Барвінківщини підірвався трактор

На полі Барвінківщини підірвався трактор

Сьогодні о п’ятій ранку на полях Барвінківшини зірвався трактор Кейс 485, на якому механізатор ТОВ «Колос» проводив глибоке рихлення земельних площ.

Директор ТОВ Андрій Воронкін, який викликав на поле пожежників, говорить: «Що сталося – пояснити не можу. Адже перед тим, як відправити механізаторів на роботу, поле було обстежено саперами, які знешкодили понад сто мін, та й перед постраждалим трактором проходив ще один, але все обійшлося. То нехай фахівці розбираються в причині. Слава Богу людина жива».

Варто додати , що ТОВ «Колос» робить все можливе, щоб вчасно виконувати польові роботи, незважаючи на ризик. До всього, саме це підприємство допомагає обробляти землі там, де від них відмовилися фермери. «Ми тісно співпрацюємо із службою надзвичайних ситуацій, бо рашисти мінують все, де тільки побували. На жаль, у нашому господарстві – це вже третій випадок, коли техніка підривається. Безпека людей для мене особисто – це головне, – пояснює Андрій Воронкін, – Але сьогодні треба безперестанно працювати і обов’язково максимально засівати площі озимими культурами, бо війна затягується, а хліб – це життя. А також паралельно треба зібрати соняшник, який вчасно скосити не дали погодні умови, та підготувати площі для посіву зернових культур урожаю наступного року».

Наталя Ткаченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *