Субота, 3 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > Ми повинні бути готовими до будь-якої ситуації

Ми повинні бути готовими до будь-якої ситуації

Запитували? Відповідаємо!
Повідомлення виконавчого директора ДТЕК Сахарука щодо введення в деяких районах не планових відключень електроенергії, а планових вмикань, викликало багато запитань у жителів Близнюківської громади.

Журналісти «Нового життя» звернулись за роз’ясненнями до начальника Близнюківського РЕМ Андрія Тимощука. Він зазначив:

  • Це повідомлення наразі більше стосується Києва та області. Стосовно Близнюківщини, то нам таких наказів не надходило. Я не можу назвати точний час, коли будемо вимикати світло, бо це залежить від подальших атак військ рф на інфраструктуру України.
    Користуючись нагодою, наголошу, що кожен з нас повинен бути готовий до будь-якої ситуації. То у вашому домі мають бути ліхтарики, нічники на батарейках, заряджені акумулятори та павербанки, портативне радіо, що працює без електрики.
    Також варто подбати про запас питної води, необхідних вам ліків та продуктів, які можуть довго зберігатися без холодильника. У випадку, якщо температура повітря в приміщенні впаде нижче 19 градусів, необхідно подбати про теплі речі та ковдри.

Сьогодні енергетики роблять все можливе, щоб швидко відновлювати роботу електромереж, але для якіснішої та мобільнішої роботи спеціалістів необхідна допомога кожного українця. Будьте економними, не використовуйте електроенергії більше, ніж вам потрібно. Завжди пам’ятайте, що сьогодні тисячі людей не мають комфортного життя, яке доступне нам з вами.

Сергій Попов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *