Головна > НОВИНИ > НОВИНИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ > У Центрі надання соціальних послуг громади відкрита Новорічна скриня

У Центрі надання соціальних послуг громади відкрита Новорічна скриня

🍭 Новий день починаємо з дитячих бажань. Цьогоріч новорічно-різдвяні свята будуть особливими – війна, відключення світла, тривоги та невпевненість у майбутньому. Тому так важливо зберегти світло всередині себе, особливо, якщо ти – ще дитина. Віра в диво – те, що дозволить пережити найважчі періоди і дітям, і дорослим.

❤️ Тому громада робить все можливе, щоб діти, які постраждали від війни, та виховуються у родинах, що опинилися у складних життєвих обставинах, попри весь жах навколо, повірили в диво. Щоб світло надії у їхніх серцях ніколи не згасло.

👧 Раді повідомити вам, що завдяки неймовірним Оленям Святого Миколая, на сьогодні всі 113 внутрішньо переміщених дітей віком 5-12 років з Близнюківщини знайшли своїх чарівників.

👧 Бажання більш як 160 дітей з сімей у складних життєвих обставинах погодилися виконати українські та закордонні благодійники. Щира подяка – ГО «Легенда Поділля».

⭐ Дорогі близнюківці, нагадуємо, що стати чарівником також може кожен з вас – у Центрі надання соціальних послуг громади відкрита Новорічна скриня. Наповнити її солодощами можуть всі бажаючі. Всі смаколики до свят будуть передані дітям, які виховуються у кризових родинах. Подаруйте дітям радість, інколи – це просто цукерки.

Близнюківська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *