П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > БЕСIДИ,ІНТЕРВ'Ю > 2022. Рік швидких стратегічних рішень, масштабних викликів та технологій.

2022. Рік швидких стратегічних рішень, масштабних викликів та технологій.

Завдяки ЗСУ можемо працювати та запускати революційні проєкти.

Цифрова держава розвивається, незважаючи на повномасштабне вторгнення та першу у світі кібервійну. І саме це досягнення Мінцифри ви найвище оцінили в опитуванні, яке я проводив у телеграмі. Дякую кожному за довіру.

Наша команда активно працювала над розвитком Дії. Реагувала на виклики війни та потреби українців. Запустили 39 нових сервісів у застосунку та на порталі. Впевнено рухаємося до цифровізації 100% найпопулярніших послуг.

Цілі міністерства залишилися незмінними. Але додалися нові напрями — воєнні послуги, розвиток military-tech. Україна — одна із лідерів за кількістю Старлінків, у нас їх 22 тисячі. 438 тисяч заявок у чатботі єВорог. Власна Армія дронів. Підтримка топових світових компаній та цифрова блокада рф, яка відкинула її у розвитку на 20 років. Технології допомагають військовим, змінюють хід війни та зберігають життя.

Цифровізація стала основою для ефективного функціонування держави під час повномасштабного вторгнення. Дякую команді за роботу 24/7, а кожному українцю — за віру в цифрову державу. Продовжуємо працювати на перемогу.

Повний список досягнень Мінцифри дивіться у презентації за цим посиланням.

Михайло Федоров
міністр цифрової трансформації України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *