П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > РАЙОН > У Лозівській громаді провели нараду щодо військовозобов’язаних

У Лозівській громаді провели нараду щодо військовозобов’язаних

У Лозівській міській раді обговорили ситуацію із обліком та призовом військовозобов’язаних. Детально зупинилися на нововведеннях. У нараді взяли участь керівники міської ради, районної військової адміністрації, райради, об’єднаного міського територіального Центру комплектування та соціальної підтримки, старости, очільники установ та організацій.

Лозівський міський голова Сергій Зеленський порушив питання «броні» працівників підприємств критичної інфраструктури. Попросив Центр комплектування – у минулому військкомат – далекоглядно підходити до призову особливо важливих спеціалістів. Це вкрай необхідно для сталої життєдіяльності громади.

Військовий комісар Лозівського об’єднаного міського територіального Центру комплектування та соціальної підтримки Артем Требесов наголосив, чимало фахівців об’єктів критичної інфраструктури вже захищають Батьківщину, тому тих, хто залишився працювати, фактично не будуть задіювати.

Голова Лозівської районної військової адміністрації Володимир Ромах нагадав працівникам місцевого самоврядування про їхні повноваження та обов’язки щодо призову військовозобов’язаних. Закликав сумлінно дотримуватися норм законодавства. За потреби попросив звертатися за допомогою до нього або голови громади Сергія Зеленського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *