П’ятниця, 27 Січня, 2023
Головна > НОВИНИ > ГРОМАДА > Листи з поштової скриньки

Листи з поштової скриньки

Починаємо понеділок з редакційної пошти.

В скриньку біля редакції люди поклали два анонімних листи з наріканнями на бездіяльність місцевої влади.

ЦИТАТА з листа “...в фейсбуці з’явилася інформація, що в Лозовій на 9 мікрорайоні видаватиметься гуманітарна допомога сім’ям переселенців з дітьми. Сотні матерів змушені будуть покинути малолітніх дітей і їхати в Лозову….“.

Шановний/ шановна допичувач/дописувачка,

з яких джерел Ви брали інформацію?

Офіційними інформаційними вісниками Близнюківської громади є сайти nove.in.ua та сайт Близнюківської селищної ради, власне друкована газета “Нове життя” та сторінки у Фейсбуці “Нове життя” і “Близнюківська громада”.

Існують ще три блогерські групи – “Калейдоскоп”, “Підслухано в Близнюках”, “Оголошення Близнюківщина”- звідки теж можна черпати інформацію стосовно подій у нашій громаді.

За інформацією директорки Центру надання соціальних послуг Лідії Шулець, всі ВПО, які проживають на території Близнюківської громади (сім’ї з дітьми входять до складу), отримали гуманітарну допомогу.

Про наступну дату повідомимо на сторінках ОФІЦІЙНИХ джерел інформації БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ.

Якщо Ви зареєстровані як внутрішньо переміщена особа на території Близнюківщини, то й гуманітарну допомогу повинні отримувати тут, бо її роздають в старостатах та Центрі соціальних послуг. То Ваші звинувачення безпідставні!

До слова, можлива допомога ВПО від волонтерських об’єднань. Це добра справа, але відношення до цієї гуманітарки органи влади не мають.

Ірина Воронкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *