Понеділок, 5 Червня, 2023
Головна > ГАЗЕТА > ІСТОРІЯ > 23 травня в Україна – День героїв

23 травня в Україна – День героїв

У 2023 році це свято має особливу цінність, адже всіх громадян країни можна назвати героями, які по-своєму протистоять російській окупації.

День героїв було запроваджене на честь всіх захисниць та захисників України, які протягом багатьох століть боролися за її незалежність та територіальну цілісність і продовжують робити це нині.

Рішення створити таку важливу подію було прийняте під час II Великого збору Організації українських націоналістів 1941 року. А дату обрали на честь видатного громадського діяча, командира збройних сил, ідеолога українського націоналізму Євгена Коновальця. Його 23 травня 1938 року підступно вбили в Роттердамі. Спершу День героїв святкували підпільно, але зі здобуттям Україною незалежності воно почало набувати все більшого розголосу. Особливо важливим воно стало після початку російсько-української війни, коли нові герої боронять рідну Батьківщину.

День Героїв, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України. Воно є символом незборимості Української Нації. Ми даруємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

Пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя за рідну землю!

Схиляємо голови в скорботі, співчуваємо рідним!

Підтримуємо українських захисників та захисниць, допомагаючи армії та наближаючи перемогу над ворогом, самовіддано працюючи на своїх робочих місцях.

Віримо, надіємося та перемагаємо!

СЛАВА ГЕРОЯМ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *