Понеділок, 5 Червня, 2023
Головна > НОВИНИ > Олег Синєгубов: “Розвиваємо відносини з міжнародними партнерами та донорами Харківщини”

Олег Синєгубов: “Розвиваємо відносини з міжнародними партнерами та донорами Харківщини”Сьогодні ХОВА спільно з Харківською обласною радою та програмою USAID DOBRE підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає посилення допомоги громадам Харківщини.Програма USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) реалізується в нашій області ще з 2016 року. Від початку повномасштабного вторгнення громади Харківщини уже отримують в рамках цієї програми невідкладну допомогу.

“Подальша співпраця з програмою USAID DOBRE допоможе нашим громадам підготувати Програму комплексного відновлення територій, провести незалежну оцінку пошкодженого нерухомого майна та комплексні оцінки закупівельного процесу. Особливу увагу приділятимемо відновлення житлового фонду, закладів освіти та охорони здоров’я тощо.

Дякую керівникові Програми USAID DOBRE Брайану Кемплу та усім нашим друзям і партнерам. Ваша допомога безцінна. Працюємо далі!”- зауважив керівник Харківської обласної військової адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *