Сьогодні, 12 червня, День працівників фондового ринку в Україні. Віряни вшановують пам’ять преподобного Ісаакія. До Нового року залишилось 202 дні.
12 червня 2023 року — понеділок. 474-й день війни в Україні.
БЛИЗНЮКІВСЬКА ГРОМАДА
👉 ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА
В Центрі надання соціальних послуг продовжено видачу продуктових наборів від Червоного Хреста для родин загиблих воїнів. Час видачі: з 9 ранку до 16.00. Щодо старостинських округів, то варто звернутися до старост.
Також є в наявності реабілітаційні засоби та працює «Банк одягу», де можна обрати одяг будь-кому: як ВПО, так і місцевим жителям.
👉 КІМНАТА ТЕРАПЕВТИЧНОЇ ІГРАШКИ
Працівники Центру надання соціальних послуг запрошують близнюківців долучитися до доброї справи і поповнити Кімнату терапевтичної іграшки новими іграшками.
👉 ВСІ УСТАНОВИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРАЦЮЮТЬ В СТАЛОМУ РЕЖИМІ.
👉 Під час сигналу повітряної тривоги припиняється робота з клієнтами у деяких організаціях, як наприклад, у ПриватБанку.
Що не можна робити в цей день
• Не вбивайте змій, бо їх родичі будуть мститися.
• Не можна купатися у водоймі, можна зустріти русалок.
• Заборонено працювати в полі чи займатися рукоділлям.
Народні прикмети і традиції на 12 червня
Серед наших предків існувало чимало цікавих прикмет на цей день:
• дивилися, який сьогодні день: липа і черемха активно цвітуть — буде довге і спекотне літо;
• дощить на великий урожай грибів восени;
• пишні квіти на шипшині — буде морозна і сувора зима;
• мляві бджоли на те, що спека затримається;
• павуки плетуть павутину до зміни погоди найближчими днями.
Підготувала Алла ЖУРБА
