У суботу вихованці та вихованки секції волейболу Близнюківської ДЮСШ були в гостях у місті Златопіль, де відбулись товариські змагання.
В підсумку наші спортсмени 2009-2010 р н. показали чудову гру і перемогли суперників.



” Дітям потрібне спілкування та можливість змагатися з іншими, – каже тренерка Світлана Черкас. – Це мотивує і примушує наполегливіше тренуватися. То ми дякуємо Захисникам та Захисницям за можливість проведення змагань”
Ірина ВОРОНКІНА
