Середа, 10 Червня, 2026
Головна > НОВИНИ > Переможниці турніру “Золота осінь”

Переможниці турніру “Золота осінь”

У Межовій Дніпропетровської області 9 листопада відбувся Міжобласний турнір з волейболу “Золота осінь” серед дівчат 2011 р.н. та молодші.

У волейбольних баталіях впевнену перемогу  вибороли вихованки Близнюківської ДЮСШ. На другому місці господарки змагань, а на третьому – волейболістки  Первомайської ДЮСШ.

Тренерка наших волейболісток Світлана Черкас каже: “Вітаю команду Близнюківської ДЮСШ з перемогою. Ми задоволені грою та організацією турніру.

Окремі слова вдячності тренерці-викладачці Галині Ткаченковідділення волейболу Межівської ДЮСШ.”

Ірина ВОРОНКІНА

Фото Світлани Черкас

Залишити відповідь